Polityka korporacyjna Survivor Część 3

W branży polityki korporacyjnej jedno stało się dość jasne: większość decyzji biznesowych wzrosła z poziomu podstawowego. Oczywiście, wszystko może wydawać się pochodzić z centrali firmy, z ogłoszeń i prezentacji, że ich wieczyste organizacji, ale nie popełnić błędu o tym, większość z tych decyzji zostały pod wpływem niskiego poziomu lobbystów. Im większa organizacja, tym trudniej jest ją zobaczyć, ale to sprawia, że jest nie mniej istotna, po prostu trudniej znaleźć. Kadra kierownicza nie wie wystarczająco dużo o prawdziwym wewnętrznym funkcjonowaniu firmy, aby osiągnąć planowanie strategiczne zdolne do osiągnięcia najniższych poziomów firmy. Kierownictwo polega w dużej mierze na udziale osób poszukujących drabiny w swoich własnych organizacjach, w których budują swoje sprawy biznesowe.

W jaki sposób życie codzienne może korzystać z czarnych (lub menedżerów niższego poziomu)? Najprostszym sposobem jest użycie starej potrzeby przysłowiowego jest matką wynalazku. Nie mogę powiedzieć, ile stanowisk, a nawet całe działy powstały, w oparciu o kreatywnych ludzi, którzy wskakują na siebie, aby przejąć odpowiedzialność, którą inne zespoły ustąpiły z powodu braku środków finansowych lub niewystarczającego szkolenia. Jeśli jest właściwie zarządzany, zwiększenie wymagań firmy może prowadzić do niedociągnięć, wpływać na decyzje biznesowe. Podoba mi się? Reklama działa! Nigdy nie rów się zrobić krok do przodu, aby rozwiązać problem bez odpowiedniego rozpoznania dla Ciebie, gdy został rozwiązany. Dobrym przykładem może być wysłanie e-maila z gratulacjami dla wszystkich w celu rozwiązania problemu. Określ, jakie środki zostały podjęte przez którą grupę i jaki jest wynikowy pozytywny wpływ, gdzie pod względem poprawy wynagrodzenia finansowego, zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej i / lub zwiększenie satysfakcji pracowników / klientów. Pamiętaj, aby wysłać je nie tylko do wszystkich osób w organizacji, które w nim uczestniczyły, ale także do swoich szefów. Teraz będziesz w stanie poprawić swój wizerunek poprzez poprawę ludzi wokół ciebie, co jest na tyle subtelne, aby uzyskać punkty i utrzymać ludzi szczęśliwych pracować z tobą w tym samym czasie.

możliwości są łatwe do osiągnięcia. Wyjaśnił podczas spotkań omawianych w memorandum korporacyjnym lub o osobach pracujących w kilku powiązanych spotkaniach towarzyskich. Śledź skargę od kolegi z większą liczącą się pytaniami niż szczegółami problemu. Odkryj swoją wizję źródła problemu, kto lub co jest przyczyną i jakie działania zostały wdrożone jako praca wokół. Opowieść o pytaniu (N) można również dowiedzieć się, od niechcenia zadając pytania o to, jak wiele innych działów lub klientów jest dotkniętych, i jak długo, a także dowiedzieć się, kto był zaangażowany w przeszłości. Weź informacje, aby wrócić do swojego zespołu i spróbuj znaleźć wzajemnie korzystne rozwiązania. Niektóre zespoły mogą czuć, że wchodzisz na "swoje" terytorium, ale zazwyczaj można to zneutralizować prostym argumentem, że usunięcie problemów doprowadzi do większej wydajności pozostałych zadań. Zawsze należy współpracować się ze służbami, z którymi współpracujesz. Świat biznesu był coraz mniejszy. Sprawy zostały utracone do kierownictwa, podjęte i pojawiają się ponownie w niektórych zespołach kilka razy w ciągu zaledwie kilku lat do wspólnego wyglądu. Jeśli spróbujesz rozpocząć budowę imperium, zrobiłbyś to lepiej, w przeciwnym razie zostaniesz oznaczony na zawsze i nikt ci nie pomoże. To nie jest dobra długoterminowa umowa. Ludzie są przyzwyczajeni do tego, że są w stanie skakać firmy i zacząć od nowa, ale przejęcia, przejęcia i stawki za dostawę mogą wrócić do pozycji raportu, kogoś, z kim nie są już na dobrych warunkach.

Co najważniejsze, podjęcie nowego motta adidas Nada jest niemożliwe. Ilu ludzi myślało, że Ameryka jest niezachwiana przed 11.09.2019? Ile osób myślało, że Red Sox zostanie przeklęty na zawsze? Ile osób myślało, że Nochtel będzie blue chip, a nie w nagłym nurkowaniu? Niemożliwe oznacza po prostu, że rozwiązanie nie zostanie pomyślnie wdrożone jeszcze. Korzystaj z zasobów, którymi dysponujesz, niezależnie od tego, czy koledzy, przyjaciele, narzędzia internetowe, cokolwiek, i ułożyć swój plan w sposób, który prowadzi twojego szefa i zdobyć swoją aprobatę. Jeśli wiesz, że twój szef nie jest otwarty na twoje plany z wyprzedzeniem, zaplanuj to w sposób niekonfrontacyjny. Spotkanie po spotkaniu, wszyscy ich zwolennicy. Staraj się spotkać innych ludzi na swoim poziomie, którzy wierzą w realizację twoich celów i spotkaj się razem. Pokonaj swoje plany w środowisku zespołowym, więc nie tylko przeciwko swojemu szefowi.

Spraw, aby tak się stało.

Leave a Reply

Your email address will not be published.