Srebro (XAG= X) Technicals Indicate Bullish Momentum z Metastock – Live Trading News

$XAG #Silver #FX #Commodities #Trading #Markets #Metals

SilverTicker: XAG= Cena: $24.50

Silver Outlook

Ceny kontraktów terminowych na złoto są umiarkowanie w górę i hit trzy tygodnie wysoki w południe USA handlu wtorek. Ceny srebra są w pobliżu stały w południe, a także hit trzy tygodnie wysoki. Złoto i srebro byki zyskały pewną dynamikę techniczną, aby zasugerować, że w najbliższym czasie znajdują się dna rynku. Istnieje kilka keener awersji do ryzyka na rynku do tej pory w tym tygodniu, co skłania niektórych bezpiecznej przystani popytu i postrzegane polowanie okazyjne po ostatnich strat w dwóch metali. Kontrakty terminowe na złoto w lutym były ostatnio w górę o 11,40 USD na poziomie 1877,40 USD, a marcowe srebro Comex ostatnio spadło o 0,019 USD do 24,775 USD za uncję.

Dołącz do programu partnerskiego Knightsbridge Live i za każde skierowanie otrzymujesz bonus w wysokości do $20,000 plus wolne transakcje. Najlepszy sposób, aby zarobić dodatkowy dochód!

marca ceny kontraktów terminowych na srebro hit trzy tygodnie wysoki dziś. Srebrne futures byki mają niewielką ogólną przewagę techniczną w najbliższej perspektywie. Kolejnym celem srebra w zakresie wzrostu cen jest zamknięcie cen powyżej solidnego oporu technicznego na listopadowym poziomie 26,27 USD za uncję.

Kolejnym celem w dół ceny dla niedźwiedzi jest zamknięcie cen poniżej solidnego wsparcia na wrześniowym niskim poziomie 21,93 USD. Pierwszy opór jest widoczny na dzisiejszym wysokim poziomie 25,015 USD, a następnie na poziomie 25,50 USD. Następne wsparcie jest widoczne na dzisiejszym niskim poziomie 24,55 USD, a następnie na poziomie 24,00 USD.

Wskaźniki techniczne

Ogólnie rzecz biorąc, stronniczość w cenach jest: W górę.

Przewidywana górna granica to: 26.21.

Przewidywana dolna granica to: 22,84.

Przewidywana cena zamknięcia wynosi: 24,53.

Srebro (XAG= X) Technicals Indicate Bullish Momentum z Metastock - Live Trading News

Świeczniki

Wystąpił czarny korpus (ponieważ ceny zamknięte niższe niż otworzyły). W ciągu ostatnich 10 barów, było 6 białych świec i 4 czarne świece na siatkę 2 białe świece. W ciągu ostatnich 50 barów, było 28 białe świece i 22 czarne świece na netto 6 białych świec.

Wystąpił wirujący top (wirujący top to świeca z małym prawdziwym ciałem). Wirujące blat identyfikują sesję, w której akcja cenowa jest niewielka (zdefiniowana przez różnicę między otwartym a zamknięciem). Podczas rajdu lub w pobliżu nowych wzlotów, wirujący top może być oznaką, że ceny tracą impet, a byki mogą mieć kłopoty.

Srebro (XAG= X) Technicals Indicate Bullish Momentum z Metastock - Live Trading News

Wskaźniki pędu

Momentum jest ogólnym terminem używanym do opisania szybkości, z jaką ceny poruszają się w danym okresie. Ogólnie rzecz biorąc, zmiany tempa zwykle prowadzą do zmian cen. Ten ekspert pokazuje aktualne wartości czterech popularnych wskaźników pędu.

Srebro (XAG= X) Technicals Indicate Bullish Momentum z Metastock - Live Trading News

Oscylator stochastyczny

Jedna metoda interpretacji oscylatora stochastycznego szuka obszarów wykupienia (powyżej 80) i wyprzedania obszarów (poniżej 20). Oscylator stochastyczny jest 81.7510. Jest to lektura wykupienia. Jednak sygnał nie jest generowany, dopóki oscylator nie przekroczy poniżej 80 Ostatni sygnał był kupić 9 okres (s) temu.

Srebro (XAG= X) Technicals Indicate Bullish Momentum z Metastock - Live Trading News

Wskaźnik siły względnej (RSI)

RSI pokazuje wykupienia (powyżej 70) i wyprzedania (poniżej 30) obszarów. Bieżąca wartość RSI wynosi 55,25. Nie jest to polewa lub obszar dna. Sygnał kupna lub sprzedaży jest generowany, gdy RSI wyprowadza się z wykupienia / wyprzedania obszaru. Ostatnim sygnałem był zakup 54 okres (s) temu.

Srebro (XAG= X) Technicals Indicate Bullish Momentum z Metastock - Live Trading News

Commodity Channel Index (CCI)

CCI pokazuje wykupienia (powyżej 100) i wyprzedania (poniżej -100) obszarów. Bieżąca wartość CCI wynosi 99. Nie jest to polewa lub obszar dna. Ostatnim sygnałem była sprzedaż 0 okres (s) temu.

Srebro (XAG= X) Technicals Indicate Bullish Momentum z Metastock - Live Trading News

MACD

Wskaźnik zbieżności/rozbieżności średniej ruchomej (MACD) daje sygnały, gdy przekracza linię sygnału 9-okresowego. Ostatnim sygnałem był zakup 4 okres (s) temu.

Srebro (XAG= X) Technicals Indicate Bullish Momentum z Metastock - Live Trading News

Rex Takasugi – Profil TD

PREC. M.XAG= zamknięty -0,058 o 24.502. Wolumen był o 8900% wyższy od średniej (trendy), a wstęgi Bollingera były o 44% węższe niż normalnie.

Open High Low Close Volume 24.540 24.574 24.440 24.502 2,049 Technical Outlook Krótki okres: Wykupienie okres pośredni: Uparty Długoterminowy: Uparty Średnie ruchome: 10-okres 50-okres 200-okres Blisko: 23.87 24.15 20.80 Zmienność: 41 45 58 Wolumen: 205 41 10

Krótkoterminowych handlowców należy zwrócić większą uwagę na kupno / sprzedaż strzałki, podczas gdy pośrednie / długoterminowe handlowcy powinni położyć większy nacisk na trend uparty lub niedźwiedzi odzwierciedlenie w dolnej wstążce.

Podsumowanie

PREC. M.XAG= jest obecnie o 17,8% powyżej 200-okresowej średniej kroczącej i znajduje się w trendzie wzrostowym. Zmienność jest bardzo niska w porównaniu do średniej zmienności w ciągu ostatnich 10 okresów. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w najbliższej przyszłości nastąpi wzrost zmienności wraz z gwałtownymi wahaniami cen.

Nasze wskaźniki wolumenu odzwierciedlają bardzo silne przepływy objętości z XAG = (niedźwiedzi). Nasze oscylatory prognozowania trendów są obecnie uparty na XAG = i miały tę perspektywę w ciągu ostatnich 1 okresów.

najlepsze konto fx, najlepsza firma fx, najlepsza platforma handlowa, codzienny krótki czas Heffx, Zarabianie na handlu z Heffx, poranne połączenie z Heffxem, otwórz konto fx, shayne heffernan, Shayne Heffernan znany ekonomista Asia, SILVER 1 OZ 999 NY, prognoza srebra, rynek srebra, wiadomości o srebrze, cena srebra, analiza techniczna srebra, tygodniowa prognoza srebra, handel jak Shayne Heffernan, handel, cena xag , XAG=X