Przetrwanie polityki korporacyjnej część 3

Безымянный

W biznesie polityki korporacyjnej stało się jasne: większość decyzji przedsiębiorczych wzrosła z poziomu oddolnego. Jasne, to wszystko może wydawać się, że pochodzi z siedziby firmy, z ogłoszeniami i prezentacjami, że twoje organizacje w ciągłym strumieniu, ale nie pomyłka o tym, większość z tych decyzji zostały pod wpływem lobbystów niższego szczebla. Im większa organizacja, tym trudniej jest ją zobaczyć, ale to sprawia, że nie mniej istotne, tylko trudniejsze do znalezienia. Kadra kierownicza nie wie wystarczająco dużo o prawdziwym wewnętrznym funkcjonowaniu firmy, aby móc osiągnąć planowanie strategiczne w stanie osiągnąć niższy poziom firmy. Kadra kierownicza polega w dużej mierze na wejściu poszukiwaczy drabiny w ramach własnych organizacji, na których budujesz swoje sprawy biznesowe.

W jaki sposób życie codzienne może korzystać z menedżerów murzynów (lub menedżerów niższego szczebla)? Najprostszym sposobem jest użycie starej konieczności powiedzenie jest matką wynalazku. Nie mogę powiedzieć, ile stanowisk, a nawet całe działy utworzone, w oparciu o kreatywnych ludzi skaczących na siebie do podjęcia gapped odpowiedzialności, że inne zespoły ustąpiły ze względu na brak środków finansowych lub niewystarczające szkolenia . Jeśli właściwie zarządzane, zwiększone do wymagań firmy może prowadzić do braków, wpływać na decyzje biznesowe. Podoba mi się to? Reklama działa! Nigdy nie krok do rozwiązania problemu bez należytego uznania dla Ciebie po jego rozwiązaniu. Dobrym przykładem byłoby wysłanie e-maila z gratulacjami dla wszystkich za wysiłek rozwiązania problemu. Określenie, jakie środki zostały podjęte przez grupę i jaki jest pozytywny wpływ, gdzie pod względem poprawy wynagrodzeń finansowych obniżyło koszty prowadzenia działalności gospodarczej i/lub wyższego zadowolenia pracowników/klientów. Upewnij się, że nie tylko wysłać je do wszystkich osób w organizacji, którzy byli zaangażowani w to, ale szefowie, jak również. Teraz będziecie mogli poprawić swój własny wizerunek, ulepszając ludzi wokół ciebie, co jest na tyle subtelne, że możesz zdobyć punkty i uszczęśliwić ludzi z pracy z tobą w tym samym czasie.

szanse są łatwe do uzyskania. Wyjaśniła podczas spotkań omawianych w notatce korporacyjnej, lub o tych, którzy pracują w różnych powiązanych spotkań towarzyskich. Następuje skarga od kolegi z więcej pytań niż do szczegółów sprawy. Dowiedz się, jakie są twoje działania na temat źródła problemu, kto lub co jest przyczyną i jakie działania zostały wdrożone jako obejście. Historia na temat pytania (N) można również dowiedzieć się od niechcenia zadając pytania o to, ile innych działów lub klientów dotyczy, i jak długo, jak również dowiedzieć się, kto zaangażował się w przeszłości. Skorzystaj z nabytych informacji, aby wrócić do swojego zespołu i spróbuj znaleźć rozwiązania, które są korzystne dla obu stron. Niektóre zespoły mogą czuć się jak jesteś wkraczając na "swoje" terytorium, ale to zwykle może być zneutralizowane z prostym argumentem, że usunięcie problemów doprowadzi do poprawy wydajności w pozostałych zadań. Zawsze musisz pozostać we współpracy z działami, z których pracujesz. Świat biznesu stawał się coraz mniejszy. Sprawy zostały utracone do kadry kierowniczej, podjęte i ponownie w niektórych zespołów kilka razy w ciągu zaledwie kilku lat do wspólnego wyglądu. Jeśli spróbujesz rozpocząć budowę imperium, zrobiłbyś lepiej, w przeciwnym razie będziesz markowy na zawsze i nikt ci nie pomoże. To nie jest dobry interes w dłuższej perspektywie. Ludzie są przyzwyczajeni, aby móc skakać firmy i zacząć od nowa, ale przejęcia, przejęcia i turn-over-stawki można wrócić w pozycji sprawozdawczej, ktoś, z kim nie jest już na dobrych warunkach.

Co najważniejsze, weź nowe motto AdidasNic nie jest niemożliwe. Ile osób wierzyło, że Stany Zjednoczone są niezniszczalne przed 11 września? Ilu ludzi myślało, że Red Sox zostanie przeklęty na zawsze? Ile osób myślało, że Nochtel będzie blue chip, a nie w nagłym nurkowaniu? Niemożliwe oznacza po prostu, że rozwiązanie nie zostanie jeszcze pomyślnie wdrożone. Wykorzystaj zasoby do Twojej dyspozycji, czy to współpracowników, przyjaciół, narzędzia internetowe, cokolwiek, i ułożyła swój plan w sposób, który kieruje swoim szefem i zdobyć jego aprobatę. Jeśli wiesz, że twój szef nie jest otwarty na twoje plany zComputer Technology artykuły wyprzedzeniem, zaplanuj go w sposób niekonfrontacyjny. Spotkanie po zebraniu, wszystkich swoich zwolenników. Spróbuj poznać innych ludzi na jego poziomie, którzy wierzą w występy swoich celów i dostać spotkanie razem. Pokonaj swoje plany w ustawieniu zespołu, więc nie tylko pit się przed swoim szefem.

Niech się stanie.