Pieniądze, seks, polityka i amerykański sposób

Nie mogę mówić za nikogo innego; W rzeczywistości spędziłem wystarczająco dużo czasu, mówiąc dla siebie. Na szczęście zgłosiłem się na ochotnika, aby przemawiać w moim imieniu w różnych kwestiach. To było dobre, zwalnia mnie z potrzeby wyrażania siebie. Ale, jak ludzie zawsze mi mówią, wszystko ma w pewnym momencie koniec.

Jeśli o mnie chodzi, mam już dość. Nie ma absolutnie żadnego sensu, próbując ze mną porozmawiać; Miałem już dość.

Moja żona i ja właśnie skończyliśmy obiad i odpoczywaliśmy podczas oglądania telewizji. Byliśmy zajęci rozmową i rozgrzewką wydarzeń dnia i nie zwracaliśmy zbytniej uwagi na to, co było w telewizji. To w końcu olśniło nas, co program telewizyjny był. Była w pełni poświęcona skandalom, które miały miejsce niedawno. Program wykroczył poza niemal nieskończoną listę ludzi, uwikłanych w rodzaj skandalu.

Byli to politycy, aktorzy i aktorki, muzycy, biznesmeni i, ku naszemu żalowi, ministrowie. Szlam, skandal wydaje się dotykać każdego poziomu społeczeństwa ludzkiego.

Niedawno znany proboszcz w naszej okolicy został znaleziony martwy w hotelu w Nowym Jorku. Chociaż pochodzi z naszego regionu, naprawdę nie wiedziałem o nim zbyt wiele. Program telewizyjny na bieżąco na bieżąco na temat jego szeroko zakrojony skandal. Wygląda na to, że miał życie w cudzołóstwie, co doprowadziło do rozwodu z żoną i śmierci jego rodziny.

Przeszkadza mi to, że jego skandal nie powoduje, że traci pracę. Nadal był proboszczem mega-kościoła, a jego cotygodniowe kazania były transmitowane w telewizji i internecie. Tak długo, jak ludzie tacy jak on, zgodnie z historią, pozwolono mu odejść z niczym i wszystkim.

Absolutnie się sprzeciwiam.

Niedawno aktor z Hollywood, centrum wszystkiego, co jest nieprzyzwoite i niemoralne, został złapany w cudzołożnym romansie, który doprowadził do rozwodu z żoną. Potem przychodzi do telewizji i próbuje mnie przekonać, absolutnego sceptyka, że jest naprawdę dobrym człowiekiem, wspaniałym ojcem i po prostu wszechstronnym miłym facetem.

Absolutnie się sprzeciwiam.

być dobrym ojcem, masz, być dobrym mężem i być dobrym mężem, musisz być dobrym człowiekiem. Dobry człowiek nie oszukuje. Dobry człowiek rani swoją rodzinę. Co się stało z ideą, że twoja rodzina po raz pierwszy?

Polityk może być uwikłany w jakiś skandaliczny romans i wszystko, co musi zrobić, to w telewizji i powiedzieć, jak smutny jest i że pójdzie do niektórych odwyku za swój problem. W międzyczasie ta etycznie kwestionowana osoba czerpie wynagrodzenie od podatników tego kraju.

Absolutnie się sprzeciwiam.

Jeśli ten polityk żałuje swojego czynu, natychmiast podałby się do dymisji i wróciłby do opinii publicznej co procent swojego wynagrodzenia i świadczeń, odszedł podczas pracy w biurze. Dlaczego ci ludzie myślą, że można sobie z niczym poradzić i nosić nie śledzić? Jeśli zaczął pisać w portfelu, można by pomyśleć, że masz po raz drugi, zanim masz niektóre z tych niemoralnych cartwheels, że dzieje się ostatnio.

Według programu telewizyjnego widzieliśmy tych ludzi, którzy w miejscach siły nie mogą pomóc, co robisz.

Absolutnie się sprzeciwiam.

Chcę wiedzieć, w jaki sposób niektóre etycznie kwestionowane, niemoralnie rascal decyzje dla reszty z nas, które będą korzystne i pomocne?

Myślę, że mam wszystko, co mogę.

Jestem zmęczony przesłuchaniem w sprawie skandali seksualnych, pieniędzy, skandali i polityków zaangażowanych w obu. Przykro mi słyszeć o ministrach, którzy zostali złapani w tej samej skandalicznej sieci niemoralności i chciwości. Niektórzy wzruszają ramionami i mówią: "Cóż, myślę, że to tylko amerykański sposób."

Absolutnie się sprzeciwiam.

Gdzie są mężczyźni i kobiety uczciwi w tym kraju? Gdzie są ci, którzy mają pozory dobrego sumienia? Gdzie są ci, którzy myślą o innych, a nie o sobie?

Jak program telewizyjny był wniosek, moja żona i ja spojrzał na siebie i westchnął dość głęboko. Oboje wiedzieliśmy, co myślą. Po 40 latach małżeńskiej błogości znamy się całkiem dobrze. Właściwie, ona zna mnie lepiej niż ja sam.

Pomimo wszystkich problemów w naszym kraju prawdziwym problemem jest to, że mamy za dużo wszystkiego. Przeciętny człowiek w Ameryce, jest znudzony na śmierć i szuka sposobów, aby urozmaicić swoje życie. W tym gorączkowym, nerwowym stanie ludzie wyglądają na oślepionych i całkowicie zachwyconych. A następny dreszczyk emocji jest większy i lepszy i bardziej spektakularny niż poprzedni rzut.

Absolutnie się sprzeciwiam.

Mam długi czas na spokojne dni satysfakcji i wewnętrznej satysfakcji. Może to mój wiek, może dlatego, że jestem żonaty przez długi czas, ale nic tak naprawdę nie bije cię przez resztę życia zadowolony z tego, co mam.

Była to rada udzielona przez Apostoła Pawła. "Nie chcę mówić o: ponieważ nauczyłem się, w jakim stanie, jestem, być z niego zadowolonym" (Filipk 4:11 KJV).

z tym, co masz, to wszystko, czego potrzebujesz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.