Medytacja Age Of Aquarius Final Activation – 21 grudnia 2020 – Live Trading News

Korzystamy z okazji potężnego Jowisza Saturna wielkiej koniunkcji 21 grudnia, aby stworzyć portal, dzięki któremu ujednolicimy naszą świadomość i uruchomimy proces, który doprowadzi nas do Epoki Wodnika.

Liczba osób wykonujących tę aktywację jest jednym z najbardziej wpływowych czynników w mocy powierzchni ludzkiej populacji dla przyspieszenia procesu.

Celem całej bramy czasowej Age of Aquarius 2020 jest stabilizacja pozytywnej osi czasu Age of Aquarius dla Planety.

W 2020 r. ciemne siły starały się jak najmocniej, aby zapobiec manifestowaniu się pozytywnego czasu Wniebowstąpienia.

Teraz jest nasza wspólna szansa na pozytywny harmonogram Wniebowstąpienia być zakotwiczone, zabezpieczone i ustabilizowane na zawsze, i zapewnić, że reszta procesu wyzwolenia planety odbywa się sprawnie i szybko.

Będziemy robić nasze Age of Aquarius medytacji w dokładnym momencie Jowisza Saturna koniunkcji w dniu 21 grudnia , który będzie o 18:22 UTC.

Wiek Aktywacji Końcowej Aquarius – Instrukcje

Użyj własnej techniki, aby doprowadzić Cię do zrelaksowanego stanu świadomości. Podaj swój zamiar wykorzystania tej medytacji jako narzędzia do współtworzenia wyzwalacza, który rozpocznie Wiek Wodnika Wywołaj Fioletowy Płomień z jego głównego źródła, aby umieścić krąg ochrony wokół ciebie podczas i po medytacji. Poproś go, aby przemienił wszystko, co nie służy Światłu, wizualizuj filar genialnego białego Światła emanującego z Kosmicznego Centralnego Słońca, a następnie rozdawanego do Centralnych Słońc wszystkich galaktyk w tym wszechświecie. Następnie wizualizuj to światło przepływające przez galaktykę M87, a następnie wchodzące przez Galaktyczne Słońce Centralne, a następnie przechodząc przez naszą Galaktykę, a następnie wchodząc przez nasz Układ Słoneczny i przechodząc przez wszystkie istoty światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, następnie przez przestrzeń podlunar, a następnie przez wszystkie istoty na Ziemi, a także przez wasze ciało do centrum Ziemi. Wizualizuj to Światło, które przemienia wszystkie pozostałe ciemności na Ziemi, uzdrawia wszystkie nierówności, usuwa wszelkie ubóstwo i przynosi obfitość całej ludzkości. Wizualizuj miękkie różowe Światło Bogini obejmujące wszystkie istoty na ziemi i uzdrawiające ich emocjonalne ciała. Wizualizuj nowy wielki kosmiczny cykl początków Epoki Wodnika, przynosząc czyste Światło, Miłość i szczęście dla wszystkich istot na Ziemi. Wizualizuj swoje idealne życie w nowej epoce Wodnika.

Leave a Reply

Your email address will not be published.