Ferrari (NYSE: RACE) Składa hołd Sycylii Targa Florio (Video) – Live Trading News

#Ferrari #Sicily #TargaFlorio

$RACE

Tegoroczny Tribute to Targa Florio nie zawiódł, dając fanom Ferrari niezapomniane wrażenia.

Bieg od Y 1906, Targa Florio odbył się ponownie w Y 2020, i pomimo chaosu, w jakim się znajdujemy, pojawiło się aż 100 drużyn. 

Było 50 Ferraris wszedł w tym, ukochane wydarzenia dla kierowców Ferrari, którzy mają szansę odtworzyć te same mityczne sycylijskich dróg, gdzie mistrzowie jak Juan Manuel Fangio, Arturo Merzario i Nino Vaccarella zabrakło pełne.

The Tribute zaoferował uczestnikom wyjątkowe wrażenia z jazdy, a także możliwość odwiedzenia domów i innych miejsc o wielkiej wartości historycznej i artystycznej, nie wspominając już o zjednaniu kuchni na wyspie.

W piątek 16 października, 1 etap z Palermo wziął zespoły wzdłuż czarującej drogi przez solanki, w kierunku Trapani, a następnie zatrzymał się w Marsala, gdzie cantine Florio winnicy gospodarzem specjalny lunch w tunelach z kamienia tuf, powyżej chłodnych, cichych sklepień, gdzie wino jest pozostawione do wieku. Po południu trasa udała się wzdłuż wybrzeża do Mazara del Vallo, a następnie wróciła do Palermo krętymi drogami w głębi lądu wyspy.

Po wydarzeniach tego dnia fani Ferrari zostali powitani kolacją w wystawnych salonach Palazzo Artale Tumminelli.

Następnego dnia kierowcy zostali wyzwani na zabytkowej trasie Targa Florio, z trudnymi wzjazdami i upadkami przez góry Madonie.

Czekała na nich niezapomniana noc na Piazza di Monreale, kolacja w najbardziej urokliwym miejscu, w cieniu bizantyjskiej katedry Santa Maria Nuova.

W niedzielę tradycyjna ceremonia wręczenia nagród odbyła się w ogrodach XVI-wiecznej Willi Tasca, w cieniu gajów cytrynowych i wielowiekowych drzew, przeplatanych bujnymi tropikalnymi roślinami wyjątkową scenerię i godne święto kolejnego Hołdu dla Targa Florio do zapamiętania.

Ferrari jest arystokratą sektora motoryzacyjnego.

Enzo Ferrari kultowego włoskiego producenta Supercar twierdził, że tytuł zgodnie do najnowszego raportu Brand Finance Global 500 2019 zapoczątkowanego na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos

HeffX-LTN ogólna prognoza techniczna dla RACE jest ogólnie uparty, kluczowy opór wynosi 191,87, jest silne wsparcie na poziomie 185,91.

Nasza ogólna perspektywa techniczna jest uparty z bardzo uparty stronniczości, kluczowe wskaźniki migają Bardzo uparty długoterminowych.

Ferrari zakończył piątek na 189.87, -0.13 w NOWYM JORKU. To cały czas wysoki został oznaczony na 199.97 oznaczone w ciągu dnia środa, 26 sierpnia.

Akcje Maranello Outfit zostały podniesione do Kupna od Hold w HSBC, Morgan Stanley i Bank of America.

Ferrari będzie nadal tworzyć wartość w dłuższej perspektywie, ponieważ staje się pierwszą marką Super Luxury na świecie.

Ferrari jest jakości 1-sza długoterminowa inwestycja produktów luksusowych, i nazwałem go na to na 200 + / udział ATV (po wirus) i po stronie BAML do 230 długoterminowych.

Czwartek, 13 sierpnia podniosłem mój długoterminowy cel do 300, wezwanie Strong Bull.

Ferrari ma średnią ocenę “Kup” i średnią cenę docelową na 194.33.

Akcje Maranello Outfit zostały podniesione do Kupna od Hold w HSBC.

Ferrari będzie nadal tworzyć wartość w dłuższej perspektywie. Ferrari jest jakości 1-cia długoterminowych inwestycji produktów luksusowych, a ja nazwałem go na to na 200 + / akcji długoterminowych, dostosowując go do 200 / akcji krótkoterminowych ATV i bocznicy z BAML do 230 długoterminowych na razie.

Akcje są obecnie uważane za defensywne w sektorze.

Jest F1 wyścigi w ten weekend w Portugalii, dostroić się do wyścigu niedzielę.

Mieć zdrowy weekend, Zachowaj wiarę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.