Co to jest Giełda Kryptowalut?

Безымянный

Giełda kryptowalut pozwala ludziom kupować, sprzedawać lub wymieniać kryptowaluty. Aby to zrobić, najpierw trzeba fiat depozytu (prawdziwe pieniądze) lub kryptowaluty. Następnie możesz handlować lub wymieniać swoje środki – kupować inne kryptowaluty lub zarabiać pieniądze na pieniądze fiat.

Za każdą transakcję platforma handlowa daje opłatę inną dla każdej platformy. Giełdy kryptowalut zwykle obsługują 5 najlepszych kryptowalut: Bitcoin, "fale", ethereums, litecoin i bitcoin gotówki. Istnieje jednak wiele innych par krypto do handlu.

Zanim zdecydujesz się otworzyć konto, z jakąkolwiek giełdą kryptowalut, powinieneś zarejestrować się w celu uzyskania podstawowych funkcji, takich jak ograniczenia geograficzne i prawne, opłaty transakcyjne, bezpieczeństwo, łatwość użytkowania i wiarygodności danej giełdy.

Wycena g8pool jest oceniana za pomocą unikalnego modelu, wszystkich tych funkcji i kursu giełdy. Poniżej znajdują się 3 najlepsze giełdy kryptowalut na rok 2019:

Jeśli jesteś początkującym i chcesz dostosować wybór wymiany, który najlepiej pasuje do Twojego prArtykuł wolny-Reprintofilu, sprawdź wymiany kryptowalut g8pool na liście.