Złoto 1 OZ (XAU = X) Kup plotkę sprzedać fakt – Live Trading News

$XAU #Gold #Commodities #FX #Trading #Markets

GoldTicker: XAU=Cena: $1888.22

Kontrakty terminowe

gold news

Gold zakończyły sesję niżej w środowej sesji, przyczyniając się do straty w miesiącu, ponieważ ceny zareagowały na wzmocnienie USA. dolar, który ciążył na cenach surowców.

Głobuz zgromadził jednak ósmy z rzędu kwartalny wzrost, napędzany popytem na metale szlachetne.

W środę złoto grudniowe GCZ20, -0,05% wycofało się o 7,70 USD, czyli 0,4%, aby osiedlić się na poziomie 1895,50 USD za uncję. Grudniowe srebro SIZ20, 0,43% straciło 95 centów, czyli 3,9%, do końca na poziomie 23,494 USD za uncję,

W ciągu miesiąca złoto straciło 4,2%, ale w ciągu trzech miesięcy zakończonych we wrześniu o 5,2% spadło, wynika z danych Dow Jones Market Data, śledząc najbardziej aktywny kontrakt. Tymczasem srebro straciło we wrześniu prawie 18%, ale w kwartale zebrało się o 26%,

Więcej ostatnio wartość złota wzrosła i osłabła w lockstep z dollar.

Odrodzeniu się w greenback jest postrzegany przez inwestorów towarowych jako co zakup żółtego metalu mniej atrakcyjne dla zagranicznych nabywców i podcięcie popytu. Dolar wzrósł o 1,8% w stosunku do daty, mierzonej przez ice indeks dolara amerykańskiego DXY.

Porusy za dolara jest po okrutnej debaty prezydenckiej między prezydentem Donaldem Trumpem a byłym wiceprezydentem Joe Bidenem, gdy wyścig o Biały Dom nagrzewa się w USA, prowadząc do wyborów 3 listopada.

Wskaźniki techniczne

Wzdęki, stronniczość w cenach jest: Sideways.

Wytowana górna granica jest: 1,969.66.

Obrzane dolnej granicy jest: 1,807.12.

Najrzucona cena zamknięcia jest: 1,888.39.

złoto 1 oz (xau = x) kup plotkę sprzedać fakt - live trading news

Świeczniki

Białe ciało wystąpił (ponieważ ceny zamknięte wyższe niż otworzyły). W ciągu ostatnich 10 barów było 5 białych świec i 5 czarnych świec. W ciągu ostatnich 50 barów, było 28 białe świece i 22 czarne świece na netto 6 białych świec.

Ochrzały się top (wirujący top to świeca z małym prawdziwym ciałem). Wirujące blat identyfikują sesję, w której akcja cenowa jest niewielka (zdefiniowana przez różnicę między otwartym a zamknięciem). Podczas rajdu lub w pobliżu nowych wzlotów, wirujący top może być oznaką, że ceny tracą impet, a byki mogą być w tarapatach.

złoto 1 oz (xau = x) kup plotkę sprzedać fakt - live trading news Momentum

Indicators

Momentum jest ogólnym terminem używanym , aby opisać szybkość, z jaką ceny poruszają się w danym okresie czasu. Ogólnie rzecz biorąc, zmiany tempa zwykle prowadzą do zmian cen. Ten ekspert pokazuje aktualne wartości czterech popularnych wskaźników pędu.

złoto 1 oz (xau = x) kup plotkę sprzedać fakt - live trading news

oscylator stochastyczny

Jedna metoda interpretacji oscylatora stochastycznego szuka obszarów wykupienia (powyżej 80) i obszarów wyprzedania (poniżej 20). Oscylator stochastyczny jest 77.2361. To nie jest wykupienie lub oversold czytania. Ostatnim sygnałem był zakup 3 okres (s) temu.

złoto 1 oz (xau = x) kup plotkę sprzedać fakt - live trading news

wskaźnik siły względnej (RSI)

RSI pokazuje wykupienie (powyżej 70) i wyprzedanie (poniżej 30) obszarów. Bieżąca wartość RSI wynosi 43.08. Nie jest to polewa lub obszar dna. Sygnał kupna lub sprzedaży jest generowany, gdy RSI wyprowadza się z wykupienia / wyprzedania obszaru. Ostatnim sygnałem była sprzedaż 37 period(s) ago.

złoto 1 oz (xau = x) kup plotkę sprzedać fakt - live trading news

Commodity Channel Index (CCI)

CCI pokazuje wykupienie (powyżej 100) i wyprzedanie (poniżej -100) obszarów. Bieżąca wartość CCI wynosi -44. Nie jest to polewa lub obszar dna. Ostatnim sygnałem był zakup 2 okres (s) temu.

złoto 1 oz (xau = x) kup plotkę sprzedać fakt - live trading news

MACD

Średnia średnia ruchoma (MACD) daje sygnały, gdy przekracza linię sygnału 9 okres. Ostatnim sygnałem była sprzedaż 9 period(s) ago.

złoto 1 oz (xau = x) kup plotkę sprzedać fakt - live trading news Rex

Takasugi – Profil TD

PREC. M.XAU= zamknął się 2.920 na 1.888.360. Wolumen był o 8900% wyższy od średniej (trendów), a wstęgi Bollingera były o 0% węższe niż normalnie.

Otwórz wysoki niski wolumen zamknięcia 1 885 500 1 890,969 1 883 890 1 888,360 17,325 Techniczne Perspektywy Krótkoterminowe: Neutralny okres pośredni: Niedźwiedzi długoterminowy: Uparty Średnie kroczące: 10-okres 50-okres 200-okres Blisko: 1,890.5 5 1,945.27 1,733.17 Zmienność: 19 26 23 Wolumen: 1,733 347 87

Oport-termin handlowcy powinni zwrócić większą uwagę na kupno / sprzedaż strzałki, podczas gdy pośrednie / długoterminowe handlowcy powinni położyć większy nacisk na trend uparty lub niedźwiedzi odzwierciedlenie w dolnej wstążce.

Podsumowanie

PREC. M.XAU= jest obecnie o 9,0% powyżej 200-okresowej średniej kroczącej i znajduje się w trendzie spadkowym. Zmienność jest stosunkowo normalna w porównaniu ze średnią zmiennością w ciągu ostatnich 10 okresów.

Nasze wskaźniki wolumenu odzwierciedlają bardzo silne przepływy objętości z XAU = (niedźwiedzi). Nasze oscylatory prognozowania trendów są obecnie niedźwiedzi na XAU = i miały tę perspektywę dla ostatnich 27 okresów.

najasze konto fx, najlepsza firma fx, najlepsza platforma handlowa, dzienny krótki czas Heffx, GOLD 1 OZ, prognoza złota, rynek złota, wiadomości o złocie, cena złota, prognoza cen złota, analiza techniczna złota, tygodniowa prognoza złota, zarabianie na handlu z Heffxem, poranne połączenie z Heffxem, otwórz konto fx, shayne heffernan, Shayne Heffernan znany ekonomista Asia, handel jak Shayne Heffernan, handel, cena xau, XAU=

X1