Xiaomi podąża za Huawei na czarnej liście USA – Wiadomości handlowe na żywo

Xiaomi był jedną z dziewięciu firm dodanych do listy chińskich firm wojskowych Departamentu Obrony, ruch, który ograniczy amerykańskie inwestycje w jego papiery wartościowe.

Inne firmy to państwowy samolot Commercial Aircraft Corp. z China Ltd., lub Comac, który ma kluczowe znaczenie dla celu Chin, jakim jest stworzenie wąskokadłubowego samolotu, który może konkurować z Boeing Co. i Airbus SE.

Xiaomi przekroczył Apple Inc. w sprzedaży smartfonów w trzecim kwartale, zgodnie z International Data Corporation. Dołączyła ona do indeksu Hang Seng w Hongkongu we wrześniu po zdobyciu udziału w rynku od Huawei Technologies Co., gdy amerykańskie sankcje wobec Huawei pogłębiły się.

O ile zakaz przeciwko Xiaomi nie zostanie odwrócony, producent smartfonów ryzykuje usunięcie z giełd amerykańskich i usunięcie z globalnych indeksów porównawczych. China Mobile Ltd., China Telecom Corp. i China Unicom Hong Kong Ltd. zostały usunięte przez MSCI Inc. w zeszłym tygodniu, podczas gdy indeksy S&P Dow Jones spadną cnooc z mierników w przyszłym miesiącu.

“Lekkomyślne i wojownicze działania Chin na Morzu Południowochińskim i jego agresywne dążenie do nabycia wrażliwej własności intelektualnej i technologii dla wysiłków militaryzacyjnych stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego USA”, powiedział sekretarz handlu Wilbur Ross w oświadczeniu. “Cnooc działa jako tyran dla Armii Ludowo-Wyzwoleńczej, aby zastraszyć sąsiadów Chin, a chińskie wojsko nadal korzysta z rządowej cywilno-wojskowej polityki syntezy jądrowej w celach złośliwych.”

Xiaomi zamknięte -1.610 w 19.750. Wolumen był o 853% wyższy od średniej (trendy), a wstęgi Bollingera były o 22% szersze niż normalnie.

xiaomi podąża za huawei na czarnej liście usa - wiadomości handlowe na żywo xiaomi podąża za huawei na czarnej liście usa - wiadomości handlowe na żywo xiaomi podąża za huawei na czarnej liście usa - wiadomości handlowe na żywo

Krótkoterminowych handlowców należy zwrócić większą uwagę na kupno / sprzedaż strzałki, podczas gdy pośrednie / długoterminowe handlowcy powinni położyć większy nacisk na uparty lub niedźwiedzi trend odzwierciedlenie w dolnej wstążce.

Podsumowanie

Xiaomi jest obecnie 60.5% powyżej średniej ruchomej 200-okresowej i jest w trendzie wzrostowym.

xiaomi podąża za huawei na czarnej liście usa - wiadomości handlowe na żywo

Zmienność jest bardzo wysoka w porównaniu do średniej zmienności w ciągu ostatnich 10 okresów.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zmienność spadnie, a ceny ustabilizują się w najbliższej perspektywie.

Nasze wskaźniki głośności odzwierciedlają objętość płynącą do i z Xiaomi w stosunkowo równym tempie (neutralnym).

Nasze oscylatory prognozowania trendów są obecnie uparty na Xiaomi i miały tę perspektywę na ostatni 53 okresy.

xiaomi podąża za huawei na czarnej liście usa - wiadomości handlowe na żywo

Ogólnie rzecz biorąc, stronniczość w cenach jest: W górę.

xiaomi podąża za huawei na czarnej liście usa - wiadomości handlowe na żywo

Wystąpiła duża czarna świeca.

Jest to niedźwiedzi, ponieważ ceny zamknięte znacznie niższe niż otworzyły.

Jeśli świeca pojawia się, gdy ceny są “wysokie”, może to być pierwszy znak góry.

Jeśli występuje, gdy ceny są w obliczu napowietrznych obszar oporu (np. średnia ruchoma, linia trendu, lub poziom oporu cen), długa czarna świeca dodaje wiarygodności do oporu.

xiaomi podąża za huawei na czarnej liście usa - wiadomości handlowe na żywo

Podobnie, jeśli świeca pojawia się, gdy ceny pękają poniżej obszaru wsparcia, długa czarna świeca potwierdza awarię obszaru wsparcia.

W ciągu ostatnich 10 barów, były 3 białe świece i 7 czarnych świec dla sieci 4 czarne świece.

W ciągu ostatnich 50 barów, było 20 białych świec i 29 czarnych świec dla sieci 9 czarnych świec.

#Xiaomi Mi

Leave a Reply

Your email address will not be published.