Wall Street Button Podziel się raportami analityków

image-EwluMtGePs1IDWUJ

Daily HeffX-LTN opinie dziesiątki Wall Street przycisk analityków badań raportów ID nowych transakcji i inwestować pomysły dla czytelników HeffX-LTN. Niektóre raporty obejmują akcje kupić, a inne obejmują akcje do sprzedaży lub uniknięcia.

Poniżej znajduje się lista na środę, 16. stycznia, w następujący sposób:

Apple Inc (NASDAQ: AAPL) wielokrotnie uważano za lepsze i z tym samym 350 cena docelowa w Wedbush Securities, ale firma jest coraz głośniej o rerating zyski pary i jej podstawy są wsparcie ewentualnej wyceny 400 akcji przez R-2020.

Aspen Technology, Inc (NASDAQ: AZPN) jest konsekwentnie postrzegana jako lepsza z celem 154-cenowym w Wedbush, a firma wskazuje, że spodziewa się, że jej pozytywne trendy będą się utrzymywać.

Nomad Foods Ltd. (NYSE: NOMD) był wielokrotnie w rankingu jako lepsze wyniki z 26 cel i nieco wyższe szacunki zysku dla Credit Suisse. Akcje mają konsensus ową cenę docelową na 25,66.

Royal Dutch Shell PLC (NYSE:RDA-A) został podniesiony do zakupu z Keep w Berenberg.

Total S.A. (NYSE:TOT) był wielokrotnie uważany za lepsze wyniki w Credit Suisse, a firma podniosła swój cel za granicą z dorozumianym wezwaniem do góry nogami w wysokości 24% przed rozważeniem dywidendy.

TTEC Holdings Inc. (NASDAQ:TTEC) otrzymał ocenę kupna i 48-daniowy cel w Merrill Lynch. Poprzedni konsensus docelowy cena wynosi 56,75.

Stay tuned…

Następujące dwie karty zmieniają zawartość poniżej.

 

 

Paweł Ebeling

Paul A. Ebeling, uczony, wyróżnia się w różnych dziedzinach wiedzy. Pattern Recognition Analyst in Equities, Commodities and Foreign Exchange i autor książki “The Red Roadmaster Technical Report” on the UNS Important Market Indices™, szanowany cotygodniowy list na rynku finansowym, jest również filozofem, który wykazuje wgląd w Szeroki zakres tematów do następujących ponad 250.000 kohort. Ebeling uznaje międzynarodową grupę docelową opiniotwórców, kadry kierowniczej i globalnych firm za eksperta.
Wall Street Button Podziel się raportami analityków

 

najnowsze posty Paul Ebeling (zobacz wszystkie)

Opublikowano w wed, 15 sty 2020 10:47 AM16 +0000