Wall Street Button Podziel się raportami analityków

Daily HeffX-LTN opinie dziesiątki Wall Street przycisk analityków badań raportów ID nowych transakcji i inwestować pomysły dla czytelników HeffX-LTN. Niektóre raporty obejmują akcje kupić, a inne obejmują akcje do sprzedaży lub uniknięcia.

Poniżej znajduje się lista na środę, 16. stycznia, w następujący sposób:

Apple Inc (NASDAQ: AAPL) wielokrotnie uważano za lepsze i z tym samym 350 cena docelowa w Wedbush Securities, ale firma jest coraz głośniej o rerating zyski pary i jej podstawy są wsparcie ewentualnej wyceny 400 akcji przez R-2020.

Aspen Technology, Inc (NASDAQ: AZPN) jest konsekwentnie postrzegana jako lepsza z celem 154-cenowym w Wedbush, a firma wskazuje, że spodziewa się, że jej pozytywne trendy będą się utrzymywać.

Nomad Foods Ltd. (NYSE: NOMD) był wielokrotnie w rankingu jako lepsze wyniki z 26 cel i nieco wyższe szacunki zysku dla Credit Suisse. Akcje mają konsensus ową cenę docelową na 25,66.

Royal Dutch Shell PLC (NYSE:RDA-A) został podniesiony do zakupu z Keep w Berenberg.

Total S.A. (NYSE:TOT) był wielokrotnie uważany za lepsze wyniki w Credit Suisse, a firma podniosła swój cel za granicą z dorozumianym wezwaniem do góry nogami w wysokości 24% przed rozważeniem dywidendy.

TTEC Holdings Inc. (NASDAQ:TTEC) otrzymał ocenę kupna i 48-daniowy cel w Merrill Lynch. Poprzedni konsensus docelowy cena wynosi 56,75.

Stay tuned…

Następujące dwie karty zmieniają zawartość poniżej.

 

 

wall street button podziel się raportami analityków

Paweł Ebeling

Paul A. Ebeling, uczony, wyróżnia się w różnych dziedzinach wiedzy. Pattern Recognition Analyst in Equities, Commodities and Foreign Exchange i autor książki “The Red Roadmaster Technical Report” on the UNS Important Market Indices™, szanowany cotygodniowy list na rynku finansowym, jest również filozofem, który wykazuje wgląd w Szeroki zakres tematów do następujących ponad 250.000 kohort. Ebeling uznaje międzynarodową grupę docelową opiniotwórców, kadry kierowniczej i globalnych firm za eksperta.wall street button podziel się raportami analityków

 

wall street button podziel się raportami analityków

najnowsze posty Paul Ebeling (zobacz wszystkie)

Opublikowano w wed, 15 sty 2020 10:47 AM16 +0000

Leave a Reply

Your email address will not be published.