Zrozumienie Penny Zapasy: dlaczego jesteś inny niż inne zapasy

penny

Dla rozsądnej osoby, inwestowanie w zapasy grosza, początkowo oznacza zrozumienie zapasów grosza. Większość ludzi nie chce tylko umieścić swoje pieniądze w coś, co potencjalnie kosztuje każdy Cent zainwestowałeś. Z drugiej strony, są ludzie, którzy ślepo po porady podane przez ekspertów oczywiste, bez pytania. Ważne jest, aby nie tylko zrozumieć zapasy grosza, ale także znać najczęstsze rodzaje oszustw, które są używane, jak również ryzyko, które są zaangażowane, bez względu na to jak małe inwestycje lubi.

Zapasów grosza jest taki, który jest przedmiotem obrotu poza głównych giełdach są wymienione, niezależnie od ceny każdego udziału w niektórych przypadkach, ale częściej, nazwa jest podana do akcji, które są sprzedawane poniżej ceny całego dolara, stąd termin zapasów grosza. Ważną częścią zrozumienia zapasów grosza jest świadomy, że w niektórych przypadkach, patrzyli z takim pogardy, że niektóre zapasy, które są szykujące litycznie określane jako zapasy grosza tak dobre dla handlu w wyższej cenie akcji. W niektórych brokerów, zwłaszcza tych, które są używane do obsługi większych rachunków, akcje, które handlują za mniej niż pięć dolarów za akcję może być określany jako czas grosza.

Istnieje wiele złych praktyk, które mogą być przywiązane do giełdy Penny. Można to zrobić poprzez sprzedaż akcji spółek, które są w stanie upadłości lub przed upadłością. Aby zrozumieć zapasy grosza, oznacza to, że masz ogólną koncepcję społeczeństwa, które zamierzasz inwestować, w tym aktualny status ekonomiczny firmy i jego potencjalny przyszły stan zdrowia.

Jeśli masz czas grosza za mniej niż dolara na akcję i wiesz, że wiodąca pozycja firmy zostanie wysłana do więzienia, to prawdopodobnie nie jest wartość inwestycji. Pamiętaj, że pięć zapasów zero jest nadal warte zera.

Innym problemem jest to, że potencjał manipulacji cenowych, wspólny problem z zapasów grosza. Otrzymasz e-mail, który mówi o konkretnym magazynie grosza, a następnie zobaczysz rozpocząć wszystkie te informacje o firmie-prasowe, artykuły i więcej. Problemem jest to, że komunikaty prasowe i artykuły są fałszywe, obsadzone przez firmę, która próbuje sprzedać akcje.

Jeśli wiesz, jak czytać symbole na giełdzie giełdowy, że może być również pomocne. Złe zapasy grosza zwykle piąty list w symbolu ticker, list, który oznacza, że firma jest w stanie upadłości, nie wysłał w swoich sprawozdaniach finansowych lub ma inne problemy. Pamiętaj, że wiesz trochę o giełdzie w ogóle jest ważne dla zrozumienia zapasów grosza.