Top 15 Cryptocurrency Exchange Clone Skrypty stronie

Безымянный

Startupy giełdowe kryptowalut stają się najpopularniejszą i wysoką wartością zwrotu z inwestycji. Wymieniłem niektóre z najpopularniejszych skryptów krypto-klonów, które są dostępne w bitdeal – firmy deweloperskiej giełdy kryptowalut, w której rozwijasz własną giełdę kryptowalut, taką jak binance, bitstamp, localbitcoins, bithumb i inne.

Cóż, rzućmy okiem na niektóre skrypty krypto-klon używane przez Bitdeal w szczegółach.

– 15 skrypt klon, aby rozpocząć wymianę krypto jak binance, bitstamp i więcej

skrypt klonowania #1 Binance

Jest to skrypt strony internetowej, który zawiera wszystkie funkcje i funkcje górnej wymiany krypto Binance. Sprawdź demo na skrypcie klonu binance

Dlaczego, jak, jak Binance?

Binance to japońska platforma krypto-wymiany ponad 100+ krypto-monet. Oferuje swoje usługi wymiany na całym świecie i ma 4 miliony aktywnych użytkowników dziennie.
Binance to obsługa wielojęzykowa i systemy handlowe o wysokiej częstotliwości.

#2 Skrypt klonowania bitstampa

Skrypt strony klonowej, który bitstamp ze wszystkich funkcji górnej giełdy bitcoin.

Najciekawsze bitstamp

Bitstamp to europejska platforma wymiany kryptowalut, założona w 2011 roku.
Bitstamp jest znany z gwarantowanego handlu, godnego zaufania bezpieczeństwa funduszu, handlu z prędkością, łatwości użytkowania i mniej prawdopodobnego włamania do funkcji.
Opłaty 0,25% jako opłata za usługę i osiągają roczny obrót w wysokości około '17,9 M.

#3 Bithump Clone Script

Jest to strona internetowa, która klonuje skrypt, który zapewnia wszystkie istniejące funkcje, wtyczki handlu Bithumb-exchange platformy.

Dlaczego Bithump?

Bithump był pierwszym uruchomieniem koreańskiej platformy wymiany kryptowalut, która jest obecnie własnością i zarządzana przez południowokoreańską firmę BTC Korea.com Co Ltd.
Bithump oferuje funkcje zabezpieczeń, takie jak dokonywanie 2 kontroli, anulowania, powiadomień SMS, KYC obowiązkowe i wiele innych aspektów.
Oferuje również kupony, powiadomienia o cenach i całą obsługę klienta

#4 Skrypt klonowania Coinbase

Jest to strona internetowa, która klonuje skrypt, który zapewnia wszystkie istniejące i zaawansowane funkcje, wtyczki handlu jak coinbase.

Najważniejsze atrakcje Coinbase

Coinbase to amerykańska giełda kryptowalut wspierana zarówno dla monet fiat-to-crypto, jak i krypto-krypto-monet. Coinbase ma roczny obrót w wysokości 1 miliarda dolarów w 2017 roku i osiąga najwyższe przychody każdego roku. Coinbase ma ponad 13 300 000 aktywnych użytkowników i używa metody szyfrowania AES-256 dla procesu zabezpieczeń.

#5 skrypt klonu Bitfinex

Jest to skrypt strony internetowej, który zawiera wszystkie czynniki, które znajdują się w najwyższej części giełdy Bitfinex.

Dlaczego Bitfinex?

Bitfinex to platforma, która pozwala profesjonalistom handlować kryptowalutami należącymi do iFinex Inc. i w Hong Kongu.
Bitfinex jest znany ze swoich funkcji, takich jak handel marżą, finansowanie marży, zlecenia, lokowanie, wymiana itp.

#6 Poloniex Clone Script

Skrypt klonu strony internetowej, który zapewnia wszystkie istniejące i zaawansowane funkcje, wtyczki handlowe, takie jak Poloniex.

Najważniejsze atrakcje Poloniex

Poloniex to czysta platforma krypto-krypto-giełdowa, oferująca zaawansowane opcje handlowe z maksymalnym bezpieczeństwem dla handlowców. Obsługuje wyłącznie krypto na samych giełdach krypto.
Poloniex to najlepsza i przyjazna dla użytkownika giełda oparta na stanach, która rozszerza swoje usługi handlowe na całym świecie.

#7 Okex Clone Script

Jest to strona internetowa, która klonuje skrypt ze wszystkich istniejących funkcji platformy OKEX z dodatkowymi funkcjami i wtyczkami.

Dlaczego jak Okex?

Okex to platforma wymiany, za pomocą której można wymieniać centralne zasoby cyfrowe i jest maltańską platformą wymiany kryptowalut, za którą działają tylko płatności kryptowalutowe.
Jest to jedna z wiodących globalnych giełd kryptowalut, zapewniająca bezpieczne, niezawodne i godne zaufania środowisko do handlu aktywami cyfrowymi
OKEX oferuje handel marżą, centrum reagowania na bezpieczeństwo, niskie koszty transakcji i wiele innych.

#8 Paxful Clone Script

Skrypt klonowania strony internetowej, aby rozpocząć wymianę jak paxful.

Dlaczego, jak, jak Paxful?

Paxful to amerykańska platforma, która umożliwia wymianę kryptowalut, a także kupowanie Bitcoina tak jak lokalny Bitcoin. Paxful to amerykańska platforma kryptograficzna uruchomiona w 2015 roku, która umożliwia łatwy, sprawiedliwy i bezpieczny handel i wsparcie dla ponad 300 metod płatności. Paxful review obejmuje wiele kroków w celu utworzenia zabezpieczonej transakcji i nie świadczy usług w niektórych krajach.

#9 Skrypt klonu Krakenna

Jest to skrypt strony internetowej, że wszystkie istniejące funkcje platformy wymiany Krakenn, aby rozpocząć własną wymianę jak Krakenn.

Najważniejsze atrakcje Krakenn

Krakenn jest jedną z wiodących amerykańskich platform wymiany kryptowalut, założoną w 2011 roku.
Krakenn, najlepsza giełda kryptowalut, osiąga wysoką sprzedaż i wyższy wolumen obrotu niż inne giełdy i oferuje usługi na całym świecie.

#10 Skrypt klonu upbit

Skrypt klonowania strony internetowej, który korzysta z funkcji i API, jak upbit cryptomoney wymiany.

Najważniejsze informacje o Upbit

Upbit to największa giełda kryptowalut oparta na Korei Południowej, założona w październiku 2017 roku we współpracy z Bittrex, amerykańską giełdą zaufaną.

Upbit generuje '100 milionów i oferuje handel w Korei Południowej wygrał (KRW).
Upfit obsługuje 359 par kryptowalut, a najbardziej aktywnymi parami na upbits są BTC / KRW, XRP / KRW, ETH / KRW i więcej.

#11 Coinone Clone Script

Skrypt strony internetowej, który korzysta z funkcji i API jak platforma wymiany kryptopieniędzy coinone.

Najważniejsze atrakcje Coinone

Coinone to kolejna giełda oparta na Korei Południowej, która umożliwia wymianę kryptowalut. Coinone wspiera również handel krw i usługi handlu marżą.

Coinone uruchomił Cross – korzystanie z aplikacji Ripple jest xCurrent produkt do szybkich płatności transgranicznych. Coinone został uruchomiony w 2014 roku, a najbardziej aktywnymi parami krypto na coinone są BTC / KRW, XRP / KRW, ETH / KRW, itp.,

#12 Korbit Clone Script

Skrypt strony internetowej opracowany ze wszystkimi funkcjami i wtyczkami wymiany Korbit jest znany jako skrypt klonu Korbit.

Najważniejsze atrakcje Korbit

Korbit jest jedną z wiodących giełd zasobów cyfrowych rozpoczętą w 2013 roku w Korei Południowej. Obsługuje głównie BTC, ETH, a także pozwala użytkownikom kupować tętnienie.

Korbit umożliwia parowanie z KRW, a najbardziej aktywnym parowaniem są BTC/KRW, XRP/KRW, ETH/KRW itp. Wolumen obrotu giełdą Korbit wynosi '18,742,383 USD, czyli 1.474 BTC.

#13 Bitflyer Clone Script

Jest to skrypt do opracowania wymiany, jak Bitflyer z dużo więcej dodatkowych czynników i interfejsów API.

Dlaczego Bitflyer?

Bitflyer, uruchomiona w 2014 roku, to japońska platforma wymiany kryptowalut, posiadająca najwyższy wolumen obrotu w Japonii.
Jest znany ze swojej niezawodności i niskich opłat, co sprawia, że jego handlowcy i wolumeny obrotu są coraz wyższe.

#14 Coincheck Clone Script

Jest to skrypt strony internetowej, aby uruchomić własną giełdę kryptowalut, podobnie jak platforma Coincheck.

Dlaczego Coincheck?

Coincheck to platforma usług kryptograficznych z siedzibą w Tokio, która ma na celu rozpoczęcie wsparcia dla handlu kryptowalutami, a także usług portfelowych w 2014 roku.
Coincheck jest jedną z zabezpieczonych platform do przesyłania krypto na całym świecie, ponieważ jest to weryfikacja dwukierunkowa, zimny portfel i bezpieczeństwo systemu dla łatwych i bezpiecznych transakcji.

#15 Skrypt Klon Gemini

Jest to skrypt strony internetowej składa się ze wszystkich charakterystycznych cech bliźniąt platformy top-exchange.

Najważniejsze atrakcje Gemini

Gemini jest jedną z regulowanych nowojorskich platform krypto-giełdowych, jest tak bezpieczną, potężną, godną zaufania platformą do kupowania i sprzedawania walut cyfrowych.
Gemini zawiera interfejsy API dla bezpieczeństwa krypto w Internecie i jest również znany jako bank powierniczy.

#16 Skrypt klonu Bitmax

Skrypt strony internetowej do uruchomienia z platformy takiej jak Bitmax.

Najważniejsze atrakcje Bitmax

Bitmax uzyskuje dostęp do platformy handlu kryptowalutami obsługiwanej przez platformę wielobranżową.
Oferuje handel marżą,Darmowa zawartość www minning i inne funkcje dla zarejestrowanych handlowców.
Bitmax umożliwia krypto-sprzężenie i najbardziej aktywne krypto-parowanie na Bitmax jest BTMX / USDT.