To szalone szaleństwo zwane polityką!

Безымянный

Nie jestem republikaninem, ani nie jestem Demokratą. Jestem po prostu niezależny, który chodzi, co ci szaleni ludzie, którzy nazywają siebie politycy próbują zrobić? Jestem zaskoczony, że Barack Obama był w stanie kultywować jego zdrowy rozsądek do tej pory. Po pierwsze, masz polityków ze sprawami lub albo zapłacił za eskorty; po drugie, masz ciemne oferty, takie jak próba sprzedaży miejsca w Senacie za pieniądze i uznanie; Po trzecie, republikanie robią wszystko w książce oprócz zachowywania się jak dziecko Boga, aby nowy prezydent mógł rozpocząć swoją kadencję, na niewłaściwej stopie; i wreszcie masz prezydenta z zaledwie kilku dni w biurze do opuszczenia kraju, w Wielkiej Recesji, podczas gdy on idzie do swojego nowego domu, przyniósł tylko w Teksasie!!!

Cały rząd jest po prostu pijany i moja troska o BarackObama jest, może on być cool z całego tego dramatu i tego dezorganizacji rządu? Czy Demokraci naprawdę przyniosą ten kraj tam, gdzie jesteś potrzebny? I czy dobrzy ludzie w tym kraju będą mieli zaufanie do tych zacienionych polityków? To, co naprawdę miało znaczenie w tej całej sprawie politycznej, to to, że ratowanie-koncert. Wydaje się, że po Wall Street otrzymał pakiet ratunkowy, a następnie wszyscy i twoja mama wyszedł z niczego i chciał ratowania. Przemysł samochodowy chciał pieniędzy, a system tranzytowy chciał pieniędzy! Co ci ludzie będą myśleć?

Jestem również zmęczony ludzi, którzy są skomlenie, że Obama wybiera oprócz jego administracji. Wydaje się, że bez względu na to, kto mianuje Obamę, było coś nie tak z jego wyboru. Miałeś coś do powiedzenia, kiedy podniósł Joe Biden, miałeś coś do powiedzenia, kiedy podniósł Hillary Clinton, miałeś coś do powiedzenia, kiedy podniósł szefa sztabu, a teraz masz coś do powiedzenia na temat jego CIA dostać. Osobiście będę szczęśliwy, gdy 20. Stycznia 2009 przychodzi, więc mógł pójść dalej i wreszcie w biurze. Ciężarówka uhaul nie podciągnął się do Białego Domu jeszcze i on już bombardowany tym całym dramatem!

Wreszcie, nie zapominajmy o tym scenariuszu Blagojevich i Burris. Chociaż sam Burris nie jest oskarżony, co cała rzecz Blagojevich jest po prostu wyraźnie zacieniony! Jest to sytuacja, w której nie można ufać własnemu gubernatorowi! I gubernator, który ma nocnik usta, jak on po prostu wyszedł z projektów. Cały ten dramat siedzenia Senatu rozpoczął się z powodu niego, a teraz Burris jest prawdopodobnie gdzieś pod butelką Advil złagodzić ból głowy ma odwrócony od Senatu! Muszę tylko powiedzieć, że nie wiem, jak będzie wyglądał świat polityczny, ale miejmy nadzieję, że w ciągu najbliższych czterech lat ci politycy będą działać razem. Ale jeśli rzeczy są nadal takie same, równie dobrze możemy wysłać Sarah Palin, Rev. Wright i Jesse Jackson do Waszyngtonu, DArtykuł wolny-ReprintC-rzeczy się dzieje!

www.valeriesgreen.com