Historia twojego najlepszego przyjaciela

w moim chińskim przyjacielem opowiedział mi historię o najlepszym przyjacielu, kiedy byłem młody. Został nazwany w historii półtora przyjaciół. To naprawdę wpłynęło na mnie. Próbowałem znaleźć takiego przyjaciela. Ale znalazłem jeden lub nawet półtora siebie do tej pory. Całe życie spędzałem na znajdowaniu przyjaciół. Warto znaleźć takiego przyjaciela.

W historii bogacza, który żył w starożytnych Chinach. Był facet, który zaprzyjaźnił się. Syn nie poszedł do pracy i całe życie bawił się z przyjaciółmi. I lubił pokazywać, że jego przyjaciele są tak dobrzy jak jego bracia. Ale w rzeczywistości wszyscy jego przyjaciele uwielbiają bawić się z synem, ponieważ jego ojciec był bogaty. Rich martwi się o swojego syna i próbował go przekonać, aby zostawił mu złych przyjaciół.

najbogatszy człowiek powiedział synowi, że jego przyjaciele nie byli prawdziwi. Ale syn nie wierzył. Ojciec poprosił syna, aby udowodnił, że przyjaciele mają prawdziwych przyjaciół. Syn zrobił to, co powiedział mu ojciec. Powiedział swoim przyjaciołom, że zabił człowieka po tym, jak był pijany. Poprosił swoich przyjaciół, aby pomogli mu z miasta. Ale wszyscy jego przyjaciele znaleźli o i zostawili go. Był przygnębiony i wrócił do domu.

ojciec nie był zaskoczony, kiedy powiedział prawdę. Jego ojciec powiedział, że chce udowodnić, że jest prawdziwym przyjacielem. Tym bardziej zabierał syna do domu. Przedstawił syna swojemu pierwszejedemu przyjacielowi. I powiedział swojemu przyjacielowi, że jego syn zabił człowieka przez pomyłkę. Przyjaciel nic nie powiedział. Poszedł do innego pokoju i wziął całe złoto. Przyjaciel dał mu złotego chłopca i poprosił go, aby zamieszkał w innym kraju.

ojciec i syn wyszli ze złotem. Poszli do innego domu, aby odwiedzić drugiego przyjaciela. Jego ojciec powiedział to samo swojemu przyjacielowi. Jego przyjaciel poprosił syna, aby wrócił raz. Przyjaciel poprosił syna, aby zmienił ubrania chłopca. Powiedział, że ma dwoje dzieci, ale był bogatym człowiekiem i było tylko jedno. Bogacz był stary, a jego syn przydałby się w karmieniu go. Dlatego postanowił poprosić jednego ze swoich synów o przyznanie się do zbrodni.

dziecko płakało głośno po tym, jak mężczyzna powiedział takie słowa. Bogaty człowiek powiedział swoim przyjaciołom prawdę. Dali złoto swojemu pierwszejedemu przyjacielowi i poszli do domu. Bogacz powiedział swojemu synowi, że Mam półtora przyjaciół w moim życiu. Odwiedziliśmy oba. Teraz możesz wiedzieć, że prawdziwa przyjaźń.

chłopiec zdał sobie sprawę, że nie ma prawdziwych przyjaciół. Wszyscy jego przyjaciele zostawili go, gdy był w potrzebie. Postanowił działać, aby rozpocząć nowe życie. Chciałem znaleźć mu przyjaciela i pół, a także jego ojca.

To była historia półtora przyjaciół. To bardzo mnie dotknęło w moim codziennym życiu. Mój syn wrócił do domu z piękną poduszką z kurczaka i może to zrobić, gdy go ścisnęliśmy. Powiedział mi, że to prezent urodzinowy od swojego najlepszego przyjaciela. Opowiedziałem mu moją historię. Słuchał uważniej. Wiedziałem, że to może pomóc ci stać się prawdziwym przyjacielem innych. A to pomoże Ci znaleźć znajomych na półtora boku.