Stany Zjednoczone Oil (USO) wzrasta, wspierane przez amerykańskie paliwo rysuje

USAOilmoney

Stany Zjednoczone Oil (USO) wzrasta, wspierane przez amerykańskie paliwo rysuje, ale ważone przez surowe budować

Ceny ropy naftowej wzrosły o 1 procent w czwartek po losowania zapasów paliwa w USA, ale zyski były ograniczone przez większy niż oczekiwany wzrost zapasów ropy naftowej i szereg słabych danych ekonomicznych.

Globalny Benchmark ropa Brent wzrosła 49 centów, lub 0,8 procent, do rozliczenia na US $59.91 baryłkę. US WTI ropy zyskał 57 centów, lub 1,1 procent, do rozliczenia na US $53.93 baryłkę.

Zapasy benzyny USA spadła o 2 600 000 baryłek w tygodniu do 11 października, podczas gdy destyluje zapasów, które obejmują olej napędowy i oleju grzewczego, spadła o 3 800 000 baryłek, US Energy Information Administration powiedział w czwartek.

Ale gwałtowny wzrost zapasów ropy zrównoważyć remisy. Surowe zapasy wzrosły o 9 300 000 baryłek, znacznie przewyższając szacunki na budowę 2 800 000 baryłek.

Wzrost był wynikiem redukcji produkcji rafinacji na tydzień do jego najniższego wykorzystania zdolności kraju od huraganu Harvey we wrześniu 2017. Wykorzystanie zdolności rafinacji zmniejszył się do 83,1 procent jako rafinerie zamknięty w zdolności produkcyjnej w całym kraju.

Stany Zjednoczone nałożyły sankcje na COSCO Shipping cysterna (Dalian) co i zależną COSCO Shipping cysterna (Dalian) Seaman & Ship Management co rzekomo przewożących irańską ropę naftową.

Dodając do obaw o globalnej gospodarce, a zatem zapotrzebowanie na energię, sprzedaż detaliczna w USA spadła po raz pierwszy w ciągu siedmiu miesięcy, podczas gdy zaczyna mieszkań i produkcji przemysłowej spadła również. Wcześniejsze dane wykazały moderację wzrostu zatrudnienia i działalności sektora usług.

“Jeśli widzimy więcej wskazań spowolnienie popytu, myślę, że rynek będzie nadal tonąć niższe”, powiedział Gene McGillian, wiceprezes badań rynkowych w tradycji energii w Stamford, Connecticut.

Brexit rozwoju dał ceny ropy naftowej pewne wsparcie. Przywódcy Unii Europejskiej udzieliła jednomyślnego poparcia dla porozumienia Brexit z Wielką Brytanią w czwartek, stawiając na premiera Borysa Johnsona, aby zabezpieczyć zgodę brytyjskiego Parlamentu na porozumienie w głosowaniu w ciągu dwóch dni.

Analitycy twierdzą, że każda umowa, która unika nie-Deal Brexit powinien zwiększyć wzrost gospodarczy i popyt na ropę naftową.

Wskaźniki techniczne

Ogólnie rzecz biorąc, stronniczości w cenach jest: w dół.

Nawiasem mówiąc, ceny są podatne na korektę w kierunku 11,48.

Rzutowana Górna granica wynosi: 12,17.

Rzutowana Dolna granica wynosi: 10,41.

Prognozowana cena zamknięcia wynosi: 11,29.

Świeczniki

Wystąpiła Wielka Biała świeca. Jest to ogólnie uważane za uparty, jak ceny zamknięte znacznie wyższe niż otwarte. Jeśli świeca pojawia się, gdy ceny są “niskie”, może to być pierwszy znak DNA. Jeśli występuje, gdy ceny są odgraniczające od obszaru wsparcia (np. średnia ruchoma, linia trendu lub poziom retracement), długa biała świeca zwiększa wiarygodność wsparcia. Podobnie, jeśli świeca pojawia się podczas Breakout powyżej obszaru oporu, długa biała świeca zwiększa wiarygodność Brea
kout. W ciągu ostatnich 10 barów, było 6 białych świec i 4 czarne świece dla netto 2 białe świece. W ciągu ostatnich 50 barów, było 26 białych świec i 24 czarne świece dla netto 2 białe świece.

Wskaźniki tempa

Momentum jest ogólnym terminem używanym do opisania szybkości, z jaką ceny poruszają się w danym okresie czasu. Generalnie zmiany tempa prowadzą do zmian cen. Ten ekspert pokazuje aktualne wartości czterech popularnych wskaźników tempa.

Oscylator Stochastyczny

Jedną z metod interpretacji Oscylator Stochastyczny szuka wykupienia obszarów (powyżej 80) i oversold obszarów (poniżej 20). Oscylator Stochastyczny jest 37,2307. To nie jest wykupienia lub oversold czytania. Ostatni sygnał był zakup 9 okres (y) temu.

Indeks siły względnej (RSI)

RSI pokazuje wykupienia (powyżej 70) i oversold (poniżej 30) obszarów. Bieżąca wartość RSI jest 47,76. To nie jest topping lub najniższy obszarze. Sygnał kupna lub sprzedaży jest generowany, gdy RSI porusza się poza obszarem wykupienia/wyprzedaży. Ostatni sygnał był kupić 88 okres (y) temu.

Indeks kanału towarowego (CCI)

CCI pokazuje wykupienia (powyżej 100) i oversold (poniżej-100) obszarów. Bieżąca wartość WIK jest 47. To nie jest topping lub najniższy obszarze. Ostatni sygnał był zakup 8 okres (y) temu.

Macd

Wskaźnik zbieżność/rozbieżność średnia ruchoma (MACD) daje sygnały, gdy przechodzi przez 9 linii sygnału okresu. Ostatni sygnał był kupić 3 okres (y) temu.

Rex Takasugi – profil TD

UNTD ST OIL Fundusz zamknięty 0,140 w 11,280. Objętość wynosiła 41% poniżej średniej (neutralnej) i Wstęgi Bollingera były o 0% węższe niż normalnie.

Otwórz High Low Zamknij Volume___
11,065 11,310 11,006 11,280 17 612 624 w
Perspektywy techniczne 
Krótkoterminowe: neutralny
Termin pośredni: niedźwiedzi
Długoterminowe: niedźwiedzi
Średnie kroczące: 10-okres 50-okres 200-okres
Zamknięcie: 11,12 11,53 11,87
Zmienność: 26 48 39
Pojemność: 24 161 324 29 359 576 26 588 596

Krótkoterminowe przedsiębiorcy powinni zwracać szczególną uwagę na kupno/sprzedaż strzałki, podczas gdy pośrednie/długoterminowych przedsiębiorców powinny położyć większy nacisk na wzrostowy lub niedźwiedzi trendu odzwierciedlenie w dolnej wstążki.

Krótki opis

UNTD ST OIL FUND jest obecnie 4,9% poniżej jego 200-okres średniej ruchomej i jest w tendencji zniżkowej. Zmienność jest bardzo niska w porównaniu do średniej zmienności w ciągu ostatnich 10 okresów. Istnieje duża możliwość, że będzie wzrost zmienności wraz z gwałtownych wahań cen w najbliższym przyszłości. Nasze wskaźniki wolumenu odzwierciedlają objętość płynącą do i z USO w stosunkowo równym tempie (neutralnym). Nasze oscylatory prognozowania trendu są obecnie niedźwiedzi na USO i mieli ten perspektywy dla ostatnich 12 okresów.