Siedząc na stos gotówki 4.0? W laboratoria badawcze nie mogą uzyskać wystarczająco biomateriałów tej firmy

siedząc na stos gotówki 4.0? W laboratoria badawcze nie mogą uzyskać wystarczająco dużo z tej firmy biomateriałów

 

#pieniądze #biomateriałów #chemia #zdrowie #żywności #usługi #wzrostowych

$AVTR

 

Авантор Inc. (USA:AVTR) sprzedaje środki chemiczne i materiały do biohealth i innych gałęzi przemysłu, promocji upewniając się w 35% zyski rosną, pomimo spadku o 3,5% przychodów. Po 10% gainer dla 21.70 w miniony czwartek w 12.731-B$, i ją potrącił 52 tygodni maksymalnie 22.24 udziałów. Docelowa konsensus 23.75.

 

technicznie, AVTR wybuchł 30 czerwca do 17 i potwierdzili przejście na 15 lipca w 19.21 i zakończył piątek na 21.08 w Nowym Jorku. I 6, obejmujące analizy przenieśli swoje cele, jak Jeffrey i JPMorgan opublikował top-numer ulicy, na 25/akcję.

 

wsparcie i opór

 

wsparcie silna w 18.04 i nie ma żadnego oporu.

 

technicznie akcji-silna zakup, nasza cena docelowa wynosi 34 i stawiamy z bardzo uparty kluczowe wskaźniki we wszystkich kierunkach.

Авантор, Inc. dostarcza produkty i usługi dla klientów w biopharmaceutical przemysł, opieki zdrowotnej, edukacji i władzy, zaawansowanej technologii i stosowanych materiałów przemysłu na całym świecie.

 

firma oferuje materiały i materiały eksploatacyjne, takie jak czystość substancji chemicznych i odczynników laboratoryjnych produktów i materiałów, sformułowane silikonowych materiałów, indywidualne substancje pomocnicze, indywidualne jednorazowe złożenia, proces chromatografii żywicy i kolumny analityczne zestawy przygotowania próbki, edukacja i mikrobiologii żywności i badań klinicznych zestawów.

 

to również dostarcza sprzęt i urządzenia, w tym systemy filtracji, systemy inaktywacji wirusa, inkubatory, przyrządy analityczne, parowniki, ultra-niskotemperaturowe zamrażarki, szafy bezpieczeństwa biologicznego, a także krytycznych warunkach dostawy.

 

ponadto, firma oferuje usługi i specjalność zamówień publicznych w składzie na miejscu laboratorium i produkcji, kliniczne, sprzęt, zakupy i zaopatrzenie, i biopharmaceutical materiał powiększania i rozwoju usług.

 

Авантор, Inc. została założona w 1904 r., i jest sztab w Рэдноре, Pensylwania.

 

jest zdrowe tydzień, nie trać wiary!

 

następujące dwie karty zmienić treść poniżej.

siedząc na stos gotówki 4.0? w laboratoria badawcze nie mogą uzyskać wystarczająco biomateriałów tej firmy

 

siedząc na stos gotówki 4.0? w laboratoria badawcze nie mogą uzyskać wystarczająco biomateriałów tej firmy

Paweł Эбелинг

Paweł Aleksandrowicz Эбелинг, naukowiec-chodzącą encyklopedią, wyróżnia się w różnych dziedzinach wiedzy, w tym rozpoznawanie wzorców analiza w akcje, towary i waluty, i autor “Czerwonej Роадмастер technicznego raportu w USA główne indeksy rynku, wysoko ceniony, tygodniowe rynku finansowego komentarze. On-filozof, wydawanie wnioski dotyczące szerokiego zakresu tematów w ciągu milionów pokoleń. Międzynarodową publiczność, kształtujących opinię publiczną, liderów biznesu i organizacji międzynarodowych przyznać Эбелинг jako eksperta.  & nbsp;siedząc na stos gotówki 4.0? w laboratoria badawcze nie mogą uzyskać wystarczająco biomateriałów tej firmy

 

siedząc na stos gotówki 4.0? w laboratoria badawcze nie mogą uzyskać wystarczająco biomateriałów tej firmy

ostatnie wiadomości od Paweł Эбелинг (pokaż wszystkie)

w opublikowanym w poniedziałek, 03 sierpnia 2020 11:00:50 +0000