Polityka i rząd

Безымянный

Obecnie państwo musi konsekwentnie i stale łączyć, komunikować się i angażować w dialog z obywatelami, aby informować państwa o inicjatywach, które wpływają na twoje samopoczucie i dobrobyt. Rozwój gospodarczy i społeczny z dobrymi rządami jest kluczem do rządu, który nazywa się "narodem, przez ludzi i ludzi".

Nasze obszary specjalizacji obejmują:
A. Śledzenie zgody publicznej
Używamy zaawansowanych narzędzi badawczych i metod, aby mieć pewność, że zawsze masz palec na pulsie swoich nastrojów wyborców. Pomagamy nie tylko określić skuteczność twojego programu zarządzania i rozwoju, ale także poprawić formę programu i politykę w oparciu o opinie wyborców.

B. Finansowanie państwa/schematu
W tym świecie konkurencji, z którą mamy do czynienia nie tylko z uwagą, ale także z kapitałem i zasobami. Dobre rządy i infrastruktura są ważne dla waszej akceptacji wśród obywateli, potrzebna jest również trąbka dobrej pracy. Nasze zintegrowane i kompleksowe kampanie rzecznicze zapewniają dotarcie do odbiorców i uzyskanie najlepszych zwrotów z inwestycji.

C. W kampaniach publicznych
czy to, aby przekonać ludzi o potrzebie prywatyzacji dystrybucji energii elektrycznej, lub "Save the Girl Child" lub " Save the Tiger", docieramy do Ciebie i Twoich zainteresowanych stron, aby zaprojektować programy informacyjne, Darmowe przedmiotyktóre są włącznie, rozsądne beneficjentów w najbardziej efektywny sposób. Obejmujemy 60 miast i społeczności w Indiach za pośrednictwem naszej ekskluzywnej sieci partnerskiej, aby zapewnić najlepszy zwrot z inwestycji w kampanie rzecznicze publiczne.