Religia i Polityka — przełomowa decyzja sędzia Moore i USA

USAOilmoney-2-480x321-min

co to jest definicja “religii?” Według słownika Мерриама Webstera, “religia” – to dosłowne puszkę Pandory licznych i złożonych cech języka angielskiego. Po szeroko zakrojonych badań, słowo “religia” pochodzi z 13 wieku. W jednym przypadku religia oznacza służbę i kult Boga lub nadprzyrodzony (przy okazji – słownik Мерриама Webstera, używając nazwę “Bóg”.). Drugie, bardziej eleganckie określenie przypisuje religii do swoich zestaw lub instytucjonalizujący system poglądów religijnych, przekonań i praktyk. Oczywiście, słowo “religia” staje się o wiele bardziej rozległe, tak jak my przewiń w dół strony niezliczonych terminów w związku z tym szerokie słowo. Według innej definicji religia wyraża się w skrupulatnej (moralnej integralności lub jakiegoś sprawiedliwego i właściwego) zgodności, inaczej znany jako stan świadomości (ma zasad moralnych). I wreszcie, jak puszka Pandory otwarta “religia”, odkrywamy, że jest ono bezpośrednio związane ze słowem “uczciwość.” Web ideologii, to nabiera zupełnie nowe fundamentalne konsekwencje. W pozycji pionowej, jak określono jako wrażliwi – która jest określona integralność moralna – to latynosko, religia, w rzeczywistości oznacza uczciwość, aby być po prostu, совестливость, щепетильность i honorowy.

W ostatnim czasie, społeczne wydarzenia wskazują na spadek świadomości ludzkiej, wolności, wolności, moralności i wyraźny wzrost perwersyjnej politycznej korupcji. Sędzia Roy Moore, Czterokolowy, absolwent West Point akademii Wojskowej, były kapitan żandarmerii wojskowej armii stanów ZJEDNOCZONYCH, posiadacz bogatej Narodowa służba wpisów w Kansas, w Niemczech i w Wietnamie, został wybrany w drodze głosowania ogólnonarodowego, jak sędzia sądu Najwyższego stanu Alabama w listopadzie 2000 roku. Sędzia Moore otrzymał także 15 krajowych nagród, w tym projekt ustawy o przyznaniu prawa 1997, medal 1995 George ‘ a Washingtona honoru od Narodowej fundacji wolności w Valley Forge w Pensylwanii, a w roku 1998-mistrz Andrew Jackson wolności nagroda partią podatników USA. Obok jego zasługi przed swoim krajem, sędzia Moore pojawił się na kilka wiadomości telewizyjnych i rodzinne show, autorem wielu artykułów, a nawet nagrywać do jego poetyckiej literatury. (Aby uzyskać więcej informacji na temat Główny sędzia Roy Moore, Czterokolowy, przejdą na Fundusz prawo moralne, Inc. lokalizacja http://www.morallaw.org/) i

tak jak amerykański najwyższy sędzia skojarzyć słowo “religia”? Jedną z najważniejszych decyzji, sędzia Roy Moore został wyrzucony z biura w połowie listopada za jego postawę, odnoszące się do jego popełnienia “Dziesięć Przykazań” pomnik na Алабамского Capitol. Według wielu organizacji i grup, wystawa “Dziesięć Przykazań” pomnik ofensywę wyświetlanie “religia”.Ponadto, pomnik przedstawia cytaty z amerykańskiej Deklaracji niepodległości – “…prawa natury i natury Boga,” STANY zjednoczone narodowe motto – “…wierzymy w Boga, że” przysięga wierności fladze stanów ZJEDNOCZONYCH – “…jeden naród pod Bogiem, niepodzielne, z wolnością i sprawiedliwością dla wszystkich” i stanach ZJEDNOCZONYCH ustawa O władzy sądowniczej 1789 roku – “…Tak mi dopomóż Bóg”.

nagle, słowo “religia” dzieje się na ogromnej założenie zku religijnego statusu. W całej historii, religia była tabu słowo, które kosztowało życie wielu ludzi i doprowadziła do śmierci i radykalnego zachowania ludzkiej cywilizacji w ogóle. Samo słowo nie jest główną przyczyną, jednak poszczególne osoby i grupy, które sprzeciwiają się i zniekształcić jej podstawowe znaczenie w rzeczywistości ponosi odpowiedzialność.

nie odrzucając sędzia Moore z grubsza przerobić fundament, na którym Stany Zjednoczone Ameryki opiera? Przyjrzyjmy się pokrótce spojrzeć na historię USA. Oryginał Konstytucji stanów ZJEDNOCZONYCH podpisali posłowie ówczesnego, 12 USA. To ostateczny dekrecie czytamy: “…zrobione w Konwencji jednomyślne porozumienia państw przedstawić siedemnastego dnia września, w roku pańskim tysiąc siedemset osiemdziesiąt siedem i niepodległości Stanów Zjednoczonych Ameryki xii w dowód czego możemy podpisało w starożytności nasze imiona…”

w USA poprawki – “Kongres nie musi wydawać ani jednej ustawy, odnoszących się do ustanowienia religię lub zabraniających swobodnego wyznanie jego, albo ograniczających wolność słowa lub drukowania; lub prawo narodu spokojnie się spakować i wstawiennictwo przed Rządem w celu zaspokojenia skarg…”

przysięga prezydencka resortów państw: “…ja, (imię), uroczyście przysięgam (lub obiecuję), urzędowi prezydenta Stanów Zjednoczonych, i będę w miarę swoich sił będę wspierać, chronić i bronić Konstytucji Stanów Zjednoczonych”.

obecnie Armia USA przysięga potwierdza: “…uroczyście przysięgam, że będę wspierać i bronić Konstytucji Stanów Zjednoczonych wobec wszystkich wrogów zewnętrznych i wewnętrznych; że biorę prawdziwą wiarę i wierność to samo; i że będę posłuszny rozkazom prezydenta Stanów Zjednoczonych i rozkazów oficerów, zgodnie z zasadami i jednolitym kodeksem wojskowej sprawiedliwości. Tak mi dopomóż Bóg! “jest

W USA hymn, napisany Francis Scott Kay, w całości zawiera: “,,.O, tak będzie zawsze, gdy wolni ludzie muszą stanąć między ich kochali domu i spustoszenia wojny; блест z vict ry i Dla świata, może niebiosa-uratowali Ziemię
i chwalić władzę, co zrobił i zachował nas jako naród. Wtedy wygrać musimy, gdy nasza sprawa to po prostu, i to być nasze motto: “W Bogu nasze zaufanie” i obłożone gwiazdami płachtę triumfalnie będzie spadł na ziemię nad ziemią wolnych, ojczyzną dzielnych ludzi.”

o mennica stanów ZJEDNOCZONYCH papierowych pieniędzy, zdanie napisane: “…wierzymy w Boga…”

W Państwowym i Federalnym sądzie, osoby fizyczne zaproponował przysiąc na Biblię, po pytaniu – “czy przysięga pan mówić prawdę, całą prawdę i tylko prawdę, tak Bóg wam pomoże?”

jest to tzw. rozporządzenie (emisji sprawiedliwości Moore ‘ a) został celowo stworzony anomalia w podstawę zasad nami i praktyki – nie tylko w postępowaniu cywilnym; w prawie w ogóle. Paradoksy wskazane będzie zmienić społeczeństwo amerykańskie w tym, że nie do pomyślenia. Eliminując podstawy jednego człowieka wiary – czy to w życie, Bóg czy nie ma Boga w ogóle, to są najtrudniejszych naruszeniem Konstytucji stanów ZJEDNOCZONYCH. Kiedy człowiek już nie może wyrażać swoje przekonania lub zdania, to Ameryka, jak kiedyś zaufali już nie istnieje. Jeśli w istocie, pomnik-sędzia Moore był tak obraźliwe, to kantor, który musi zniszczyć wszystkie sformułowania Boga na jego wydruku. Jeśli nie “wyżej” prawa, to do czego przypisujemy nasze własne słowa prawdy? Gdy nie ma Boskie prawo, to prawo, rozliczone, więc niewykonalne. Kiedy żołnierze złożyli przysięgę, że nie może być pociągnięta do odpowiedzialności w ochronie Konstytucji USA, jak ich przysięga w szczególności oświadcza z Bogiem. Ponadto, jeśli znajdą banknot ataku, żołnierze USA nie muszą walczyć za swój kraj, bo “buntuje” religia.

Ach…koła невозвратное ruch zaczęły wymykać się spod kontroli współczesnego społeczeństwa. Ponieważ my już nie potrzebujemy prawem i sprawiedliwością, w którym podąża lub odpowiedzi, a następnie sprawiedliwości i kary, są ostatnie nowości. Życie, jak wiemy, była mocno zniekształcony – zwracacie uwagę? Głębiej zanurzamy się w polityczną link lub niewykonalności czynności do Boga, tym więcej możemy метнули w nieprzeniknioną labirynt z uzasadnionych przestępczością i korupcją. Konsekwencje tego monumentalnego zamówienia nie osiągnęły jeszcze swojego pełnego potencjału. Możliwości uchylenia decyzji w sprawach karnych, jest jeszcze przed nami. Co zrobić, jeśli klient do internetuznajdzie stan potencjalnych świadków jak zamachem na jego “religijne” przekonania? To nie będzie wolny “wyjść z więzienia” karta oceny winnych bandytów, którzy mogli by przewrotnie korzystania z takiego rozwiązania jako prawnej formalności w systemie wymiaru sprawiedliwości?

załóżmy, że ponieważ najwyższe prawo nie przyjęcia nowoczesne myślenie amerykanie<ИМГ СРЦ=”http://www.articlesfactory.com/pic/x.gif” ALT=”Darmowy przedruk artykułu z” border=”0″/>, a następnie co prawa w ogóle? Prawa i zasady (zainstalowane USA) są regulowane Dziesięć Przykazań – w ten sposób, sprawiedliwości i naszego współczesnego systemu prawnego jeszcze głupi – kilka myśli do przemyślenia.

© LadyCamelot 2003