Polityka tortur

Безымянный

Gdy niesławny zdjęcia irackich więźniów, seksualnego upokorzenia z rąk amerykańskich wojskowych, policjantów zostały upublicznione, reakcja była prawie wybuchło tak gwałtowne oburzenie: wstręt i oburzenie, że amerykańscy wojskowi używają więźniów do tego samego więzienia, Saddam Husajn używał do tortur irakijczyków. Prezydent George w. Bush, sekretarz obrony Donald Rumsfeld i inni przedstawiciele administracji Busha szybko potępił zdjęcia z Bushem obiecuje przeprowadzić śledztwo. W jego 15 maja przemówieniu radiowym Bush powiedział: “Moja administracja i nasi wojskowi są przekonani, że takich naruszeń nie powtórzy.”

Ciekawe, że prawicowi eksperci przestrzegają innej perspektywy zdjęcia. Rush Limbaugh ogłosił przemoc, nic więcej, niż wojska “dmuchać niektórych par”. Limbo także wobec nadużyć w braterstwo rytuałów poniżanie, i wreszcie to, co powinno być najbardziej słabe logiczny krok w historii radia, oskarżać cały skandal nadużyć na Billa Clintona. 14 maja, Limbaugh powiedział: “Tak, że aż wszystko to się dzieje, demokraci twierdzą, że jest to łańcuch instancji rzecz, i starają się zrobić to związane drodze do Busha, dzieje się tak z powodu Busha przykład, dzieje się tak dlatego, że Bush nie dba, to dlatego, że Bush nie korzystać z każdej dyscyplinie, to dlatego, że on idzie z góry. Ja bym uwierzył, gdyby Bill Clinton był jeszcze w biurze. Gdyby Bill Clinton był jeszcze w biurze, mogę zgodzić się z tym, to może przyjść z góry, i, w rzeczywistości, w zależności od wieku ci żołnierze nie mogą w rzeczywistości być. Ile historii mieliśmy w ostatnim czasie, oralny, seks-to świetny sposób, aby zatrzymać ciąże? Że seks oralny jest to świetny sposób, aby mieć bezpieczny seks, już w tym tygodniu. Kto spopularyzował seks oralny dla ludu? A kto bronił z dnia na dzień-po królewsku za to? Bill Clinton. I kto go bronił? Demokraci, którzy teraz znaleźć wszelkiego rodzaju okrucieństwa na tych zdjęciach wyszedł z więzienia Abu Ghraib.”

Genialne! Prawdziwym powodem znęcania się nad więźniami wystąpił nie miał nic wspólnego z próbą w łańcuchu dowodzenia. To właśnie z powodu aktywności seksualnej Billa Clintona!

Inni konserwatyści wskazywały na to, że irackich więźniów w Abu Ghraib nie były “skautów” i, podobno, zasługuje na to, aby być sexy upokorzony<.br/>
jak konserwatywną postawę na “Abu Ghraib” nadużycie skandal odeszli od rzeczywistości, jestem pewien, że niektórzy zaczęli dostrzegać, że ich publiczność nie zgadzając się z ich pozycji, które były praktycznie w jednym kroku od reakcji większości amerykanów. Konserwatywni uczeni mężowie, uważam, że jest potrzeba obrony George ‘ a Busha. Wiedzą, że w głębi duszy, że cudzoziemiec-to nie jest największy prezydent w świecie, ale ponieważ jest republikaninem, będą robić wszystko, aby odwrócić uwagę od Busha i jego administracji<.BR/>
nie wiem, czy te konserwatystami modlili się lub pocierać szczęśliwe łapę królika, ale wygląda na to, otrzymali swoje pragnienie na 11 maja, kiedy przerażające ramki morderstwa Nicka Berga wypuścili ze światem. Ponieważ większość konserwatystów jest intelektualnie nieuczciwe, trzeba im coś, aby prawidłowo kierować uwagę publiczności od zdjęcia z Abu Ghraib. Konserwatyści, jak Michael Reagan potępił demokratów za “upolitycznienie” zdjęcia z Abu Ghraib. Tylko teraz konserwatyści политизирует Nick zdjęć Berg, jako przeciwdziałania do tego, co wydarzyło się w Abu Ghraib<.br/>
naprawdę, teraz tacy ludzie, jak Sean Hannity może zrobić jabłek i pomarańczy porównaniu z tym, co wydarzyło się w Abu Ghraib do tego, co stało się Nick Berg.

Na 12 maja Hannity i colmes, Sean Hannity zrobił tak: “dowiedzieliśmy się różnicę między nadużycie, że to jest złe, i okrucieństwa. Bo to bestialstwo, co oni zrobili z tym gościem (Berg).” Widzisz? A “znęcanie się” z więźniami-to źle, to nie jest tak źle, jak amerykanin zostali zabici przez terrorystów. Gość Oliver North zrobił wszystko, co możliwe, aby zminimalizować to, co było Happened w Abu Ghraib: “…na 13 lub 14 dni, wszystko, co widzimy na pierwszych stronach gazet Ameryki-to grupa wyraźnie skręcone młodzi ludzie z przyponami i dziwne akty seksualne, to, co można znaleźć na każdym kampusie uczelni obecnie odbywa się ludźmi w mundurach”.

Oczywiście, że jest różnica w wolontariat za poniżanie i byli zmuszeni uczestniczyć. Myślę, że Karolina ma nadzieję, że widzowie nie zwracają uwagi. I tak, co się stało z Nick Berg był straszny, ale jego śmierć nie powinna być stosowana jako metoda minimalizacji nadużyć w Abu Ghraib lub zwolnić go jak wiele hałasu o nic. Jedną rzeczą, możemy liczyć na to konserwatyści, wykorzystując śmierć Nicka Berga dla własnej politycznej korzyści.

O autorze: Scott E. Smith jest niezależnym dziennikarzem z Beaverton w stanie Oregon. Kolumny Scotta pojawił się na demokratycznym podziemia i zadowolony z siebie stron internetowych szympans. W dodatku do swojej cotygodniowej kolumnie, Scott pisze w swoim dzienniku, że w Scotta szefa