Polityka Scrabble

Безымянный

w piątek wieczorem, podczas gdy inni ludzie szli na kolację lub na ostatni film, Moja żona, Susan, i skończyłem kolację i osiedlili się w noisy gry Scrabble. Tak, powiedziałem ochrypłym, bo gdy gramy w Scrabble, to intensywne wyzwanie, starając się pokonać Susan w tej grze. Ona jest naprawdę dobra.

kiedy byłem dzieckiem i graliśmy w Scrabble, zawsze czułem, że moje słownictwo i umiejętności ortograficzne najważniejszą zaletą dla zwycięstwa, i, jak zwykle, wygrali wiele czasu. Jednak Susan nauczyła mnie, że to nie jest tak proste, jak wielu litery, które używasz, to, jak używasz litery. Okazuje się, że grałem w tę grę i Susan odgrywa strategia.

w biznes, czasami znajdujemy się w grze. Wiemy, co trzeba zrobić i z powodu naszego wychowania i dowiedziawszy się mentalność pracownika, ponieważ były dzieci, idziemy na pracę w naszej firmie jako pracowników, a nie przedsiębiorców. Jesteśmy w istotę gry.

biznes wymaga strategii, aby wygrać. Lubię grać w Scrabble, to nie ilość godzin, które pracujemy, co czyni nas udane. Jest to strategia w tym, jak pracujemy, co robi różnicę. Możemy być pracowników w nasz biznes, i możemy stworzyć miejsca pracy dla pracowników w naszej firmie. Wybór należy do nas.

kiedy patrzymy na nasz biznes z dnia na dzień, łatwo zgubić się w szczegółach naszych codziennych zadań. Jesteśmy przytłoczeni najdrobniejsze szczegóły, próbując grać wszystkie role, które są niezbędne, aby utrzymać biznes na drodze naszej wizji tego, co musi być. Trudno nam zrozumieć, jak możemy ufać innym, aby wykonywać te funkcje i wykonać pracę tak dobrze, jak mogliśmy. Trudno puścić.

prawda jest taka, że jak będziemy trzymać nasze obciążenia, to porażka cele, które mają biznes w pierwszej kolejności. Aby pracować mniej, a zarabiać więcej. W ten sposób znajdujemy się spalił, depresji i po prostu zmęczony wszystkich wysiłków, co idzie w prowadzeniu biznesu.

wiele osób w chwili rozpaczy po prostu się poddać i wrócić do świata pracownika. Zamiast tego, aby podjąć działania, które mogą w końcu zrobić biznes, możemy się załamać i poddać się, myśląc, że to beznadziejne i że nigdy nie możemy zmienić.

W książce “Mit f wrócić”, autor opowiada o tym, jak zmienić sposób myślenia od pracownika przedsiębiorcy. Jest to bardzo łatwe do odczytania, i ma wiele dobrych pomysłów. Ja bardzo polecam go.

tak, że musimy to robić w Scrabble? Nic poza tym, że bez strategii i zazwyczaj przegrywam. W rzeczywistości w ponad 30 razy grałem Susan u mnie tylko raz wygrywali. To dlatego, że jestem głupi? Może być. Jednak uważam, że prawdziwym powodem jest to, że wygra Susan, bo ona ma strategię, aby wygrać.

pewnego dnia moja strategia będzie tak dobrze, jak jej. Kiedyś wygrać wiele gier z rzędu. Do tego czasu nadal będę pracować w mojej strategii. Będę rozwijać swoją strategię, opierając się na tym, co robi, aby wygrać. Będę obserwować, kopia<ИМГ СРЦ="http://www.articlesfactory.com/pic/x.gif" ALT="artykułu naukowego" border="0"/>, naśladować i po prostu naśladować to, co robi, a następnie zmień go na swój własny styl.

nie tak, jak możemy wygrać w biznesie?