Polityka Scrabble

W piątek wieczorem, podczas gdy inni ludzie idą na kolację lub ostatni film, moja żona Susan i ja skończyliśmy kolację i osiedliliśmy się w hałaśliwej grze Scrabble. Tak, powiedziałem zachrypwalnie, bo kiedy gramy w Scrabble, pokonanie Susan w tej grze jest intensywnym wyzwaniem. Jest bardzo dobra.

Kiedy byłem dzieckiem i graliśmy w Scrabble, zawsze czułem, że moje słownictwo i umiejętności ortograficzne były najważniejszą zaletą zwycięstwa i jak zwykle zyskały dużo czasu. Jednak Susan nauczyła mnie, że nie jest to tak proste, jak wiele listów używasz, ale jak używasz listu. Okazuje się, że grałem w tę grę i Susan gra strategii.

w biznesie, czasami znajdujemy się w grze. Wiemy, co trzeba zrobić, a ponieważ nauczyliśmy się myślenia pracowników, ponieważ były dzieci, weszliśmy do naszej firmy jako pracownicy, a nie jako przedsiębiorcy. Jesteśmy w centrum gry.

Biznes wymaga strategii, aby wygrać. Lubię grać w Scrabble, to nie liczba godzin, które pracujemy, co sprawia, że odnosimy sukcesy. Jest to strategia tego, jak pracujemy, co robi różnicę. Możemy być zatrudnieni w naszej firmie i możemy tworzyć miejsca pracy dla pracowników naszej firmy. Wybór należy do nas.

Kiedy spojrzysz na naszą codzienną pracę, łatwo zgubić się w szczegółach naszych codziennych zadań. Jesteśmy przytłoczeni najdrobniejszymi szczegółami i staramy się odgrywać wszystkie niezbędne role, aby utrzymać biznes na ścieżce naszej wizji tego, co musi być. Trudno nam zrozumieć, w jaki sposób możemy zaufać innym, aby wykonywać te funkcje i wykonywać swoją pracę najlepiej, jak mogą. Trudno go puścić.

prawda jest taka, że jeśli będziemy trzymać nasze brzemiona, jest to porażka celów, które firma ma w pierwszej kolejności. Pracuj mniej i zarabiaj więcej. Jesteśmy więc spaleni, przygnębieni i zmęczeni wszystkimi wysiłkami, które są prowadzone przez prowadzenie firmy.

wielu ludzi w chwili rozpaczy po prostu dać i powrócić do świata pracownika. Zamiast tego, aby podjąć działania, które ostatecznie mogą prowadzić interesy, możemy upaść i przestać myśleć, że jest to beznadziejne i że nigdy nie możemy się zmienić.

W książce “Mit f comensto” autor opowiada o tym, jak zmienić sposób, w jaki myśli zatrudniony przedsiębiorca. Jest bardzo łatwy do odczytania i ma wiele dobrych pomysłów. Gorąco polecam.

więc musimy to zrobić w Scrabble? Nic więcej niż to bez strategii i zwykle przegrywam. W rzeczywistości, w ponad 30 razy grałem Susan ze mną tylko wtedy, gdy wygrali. Czy to dlatego, że jestem głupi? Może. Myślę jednak, że prawdziwym powodem jest to, że Susan wygra, ponieważ ma strategię, aby wygrać.

pewnego dnia moja strategia będzie tak dobra, jak ich. Kiedyś wygrywałem wiele meczów z rzędu. Do tego czasu będę nadal pracować nad moją strategią. Opracuję moją strategię w oparciu o to, co robisz, aby wygrać. Oglądam, kopiuję, po prostu naśladuj i imij to, co robisz, a następnie zmień go na swój własny styl.

Jak nie możemy wygrać w biznesie?