Nadtlenek benzoilu: cudowna substancja lub szkodliwy składnik produktu

Kto myślisz, kiedy każdy mówi, że są najlepsze kremy trądzik lub najlepsze składniki leczenia trądziku? Według autora nadtlenek benzoilu powinien być składnikiem, których powinniśmy unikać. Autorka jest omawiana z dodatkowymi wyjaśnieniami powodów jej wyroku.

Z trądzikiem być stałą w naszej społeczności, leczenie trądziku i trądzik kremy i produkowane w dużych ilościach z nowej aplikacji produktu wydaje się co tydzień. Zawsze wydaje się być nowy składnik aktywny, który działa lepiej niż inni w leczeniu trądziku, co wydaje się niesamowite. Jak ludzie mogą produkować nowe składniki w kremy na trądzik i leczenie w tak szybkim tempie i w nich będzie najlepszy lub lepszy niż reszta? Przykładem takiej mocy na rynku jest składnik o nazwie nadtlenek benzoilu i będziesz zaskoczony, co robi ten dodatek.

Pierwsza i najbardziej niezwykła reakcja nadtlenku benzoilu w kremach na trądzik i leczenie efektu suszenia. Wynika to z syntetycznego charakteru tego składnika. Teraz nie zrozumcie mnie źle, nadtlenek benzoilu zabija bakterie powodujące trądzik, jak każdy inny produkt, po prostu przez peeling czerwonej skóry podrażnionej przez stosowanie benzoilu, jest bardzo złym efektem ubocznym. Składnik ten jest używany tutaj w niektórych z naszych kremów potrąć i leczenie może produkować w czasie blizny na twarzy ilość podrażnienia nie powoduje.

Drugi powód, dlaczego nadtlenek benzoilu nie powinny być stosowane w niektórych naszych kremów trądzikowych i procedur reakcji, które mogą mieć wpływ na nasz organizm. Czy kiedykolwiek słyszałeś cząsteczkę zwaną wolnymi rodnikami? Wykazano, że stosowanie nadtlenku benzoilu wytwarza takie cząsteczki. Dla tych z nas, którzy mogą nie wiedzieć, że wolne rodniki, pozwól mi dać szybkie informacje na ich stosowanie. Wolne rodniki są cząsteczkami bez elektronów. To, co robią, atakują cząsteczki lub całe komórki i kradną elektrony, w końcu wytwarzają coraz bardziej niestabilne komórki. Gdy licznik wolnych rodników jest coraz bardziej, aktywność onkologiczna może być na skórze. Było to widoczne w badaniu, przeprowadzonym na myszach, które wkrótce po zastosowaniu nadtlenku benzoilu do nich produkowały guzy. Dlatego dla osób, które używają kremów na trądzik i leczenia nadtlenkiem benzoilu jako składnika aktywnego istnieje ryzyko poważnych konsekwencji.

Oto kolejny ciekawy fakt, że ludzie, którzy używali benzoilu w kremach na trądzik nie muszą się martwić, ale nadal pokazuje niebezpieczny aspekt składników. Przy wyższych stężeniach nadtlenek Bezoylu jest wybuchowy i może powodować pożary nawet bez zapłonu. Na pewno chcesz umieścić światła w sercach ludzi, którzy patrzą ci w twarz, ale nie chcesz strzelać ze składników stosowanych w pielęgnacji skóry twarzy. Więc

Ogólnie rzecz biorąc, nadtlenek benzoilu jest po prostu kolejnym wspaniałym składnikiem, który okazał się nie być tak duży, jak myśleliśmy. Dla lepszego kremu na trądzik i leczenie, proponuję trzymać się z dala od tej substancji i innych składników, które niosą charakter syntetyczny. Odwiedź organiczne lub naturalne składniki, które działają z twarzą, a nie przeciwko niej. Tak więc dla bezpieczeństwa państwa i delikatnej kondycji skóry i upewnij się, że wiesz, czego używasz. Będzie to najlepsze rozwiązanie w historii.