Opowieść o najlepszej przyjaciółce

Безымянный

na mój chiński przyjaciel opowiedział mi taką historię o najlepszego przyjaciela, kiedy byłem młody. Został nazwany w historii jednego i połowa znajomych. To bardzo wpłynęło na mnie. Próbowałem znaleźć takiego przyjaciela. Ale znalazłem jeden lub nawet półtora siebie do tej pory. Chciałbym spędzić całe życie, aby znaleźć mój jeden i połowa znajomych. Warto znaleźć takiego przyjaciela.

W opowieści o bogatym człowieku, który mieszkał w Starożytnych Chinach. Był chłopak, który zrobił dużo przyjaciół. Syn nie poszedł do pracy i spędził całe swoje życie, bawi się ze swoimi przyjaciółmi. I lubił się chwalić, że jego przyjaciele byli tak dobrze, jak swoich braci. Ale w rzeczywistości, wszyscy jego przyjaciele uwielbiają bawić się z synem, bo jego ojciec był bogaty. Bogaty martwi się o swojego syna i próbował namówić go od niego odejść złych przyjaciół.

najbogatszy człowiek powiedział swojemu synowi, że przyjaciele nie były prawdziwe. Ale syn nie uwierzył. Ojciec zapytał syna, aby udowodnić, że przyjaciele miał prawdziwych przyjaciół. Syn zrobił to, co mu powiedział jego ojciec. Powiedział swoim znajomym, że zabił człowieka, po tym jak pijany. Poprosił swoich znajomych, aby pomóc mu opuścić miasto. Ale wszyscy jego przyjaciele znaleźli отмазки i zostawił go. Był przygnębiony i poszedł do domu.

ojciec nie był zaskoczony, kiedy powiedział prawdę. Ojciec powiedział, że chciał pokazać, że jest prawdziwym przyjacielem. Im dalej przyprowadził syna do domu. Wprowadził on swojego syna w jego pierwszy przyjaciel. I powiedział swojemu przyjacielowi, że jego syn zabił człowieka w błędzie. Przyjaciel nic nie mówił. Poszedł do innego pokoju i zabrali wszystko złoto. Przyjaciel podarował złoty chłopak i poprosił go, aby żyć w innym kraju.

ojciec i syn wyszedł ze złotem. Poszli do innego domu, aby odwiedzić drugi przyjaciel. Ojciec opowiadał tę samą kłamstwo z jego przyjacielem. Jego przyjaciel zapytał syna z powrotem raz. Przyjaciel zapytał swego syna, aby zmienić ubranie z chłopca. I on powiedział, że miał dwóch synów, ale i bogaty człowiek był tylko jeden. Bogaty człowiek był stary i przyda mu się syn, by go karmić. Dlatego postanowił poprosić jednego ze swoich synów, aby przyznać się do przestępstwa.

chłopiec głośno płakał po tym, jak mężczyzna powiedział takie słowa. Bogaty człowiek powiedział prawdę znajomym. Oddali złoto pierwszego przyjaciela i poszedł do domu. Bogacz powiedział swojemu synowi, że<ИМГ СРЦ="http://www.articlesfactory.com/pic/x.gif" ALT="darmowe artykuły" border="0"/> “mam jeden i połowa znajomych w moim życiu. Odwiedziliśmy ich obu. Teraz możesz wiedzieć, że prawdziwa przyjaźń-to”.

chłopiec zrozumiał, że nie miał prawdziwych przyjaciół. Wszyscy jego przyjaciele opuścili go, gdy był w potrzebie. Postanowił działać, aby rozpocząć nowe życie. Chciał znaleźć go jeden i pół przyjaciół, jak i jego ojciec.

To była historia jednego i połowa znajomych. To bardzo wpłynęło na mnie w moim codziennym życiu. Mój syn przyszedł do domu z pięknym zabawka poduszka kura i który może визгливо, gdy ściskamy go. Powiedział mi, że był to prezent na urodziny od swojego najlepszego przyjaciela. Opowiedziałam mu swoją historię. Słuchał ze zwiększoną uwagą. Wiedziałem, że to może pomóc mu stać się prawdziwym przyjacielem dla innych. I to pomoże mu znaleźć jego półtora przyjaciół.