Można By Sklasyfikować Astrologii Jako Nauki?

Безымянный

jeśli musieli mieć swoje zdanie, można byłoby sklasyfikować astrologii jako nauki? Mamy bardzo często do czynienia z tym, że w tej sprawie, opinia ludzi się zmienia, i tak w nieskończoność. To naprawdę było kontrowersyjne długi czas.

Jeśli musieli mieć swoje zdanie, można byłoby sklasyfikować astrologii jako nauki? Mamy bardzo często do czynienia z tym, że w tej sprawie, opinia ludzi się zmienia, i tak w nieskończoność. To naprawdę było kontrowersyjne długi czas.

ale spójrzmy na fakt, że na przestrzeni wieków w stronę historii, jakoś tak wyszło, że niektóre wydarzenia zostały przewidzieć na długo przed tym, jak one faktycznie otrzymane.

tak, to naprawdę jest, aby powiedzieć, że naprawdę nie ma powodu, dlaczego mielibyśmy odrzucić astrologię, albo ignorują moc, która jest w rzeczywistości zawiera za nasze życie.

spróbujmy stworzyć prostą definicję astrologii wedyjskiej, i że przyczyni się do lepszego zrozumienia przedmiotu.

w bardzo skomplikowane sposób, możemy rozważyć Astrologii Wedyjskiej w badaniu, które określa położenie i ruch ciał niebieskich ma wpływ na nasz byt.

tak to położenie i ruch Słońca, Księżyca i planet, astrologów w pierwszej kolejności skupić się.

najczęściej postrzegamy Astrologii Wedyjskiej z kolumny tygodniowy horoskop, które czytamy w gazetach. Ale w rzeczywistości, to jest bardzo ważne, aby zrozumieć i przyznać, że astrologii wedyjskiej-to nauka, a to dodatkowe korzenie, co ulubionej autorskiej kolumnie dla astrologiczne horoskopy!

on od dawna słyszałem, że to boska wiara w najwyższą władzę, który służy gwiazdą przewodnią dla astrologii. I część rozumowania jest prawie nieistniejący to samo. Ale większość z nas będzie zaskoczony, aby dowiedzieć się, co można obiektywnie zweryfikować roszczeń astrologii w niektórych przypadkach!

i jeśli ktoś uważa, że astrologia to nowe hobby, które będzie trwać, dopóki on musi, on musi zrozumieć, że astrologia to nauka, która została poinformowana przez ostatnie 5000 lat, z obojętnym popularności i wiary!

jeśli masz powodu do odrzucenia astrologię, należy zdać sobie sprawę, że i w przeszłości, były pomysły, które zostały odrzucone przez ludzi, jak i wśród inteligencji, ale z biegiem czasu zostały udowodnione, aby mogło być prawdziwe, bez wątpienia. Po prostu jak na przykład pomysł, że Ziemia może być przedostanie się kamieni z kosmosu śmiali się, nie wierzyli, jak to możliwe. Ale z czasem, z postępem w dziedzinie nauki i techniki, doszliśmy do zrozumienia, że Ziemia kiedyś naprawdę ucierpiały od meteorytów z przestrzeni kosmicznej, które doprowadziło do wymarcia wielu gatunków, które wtedy istniały.

i tym samym odegrały znaczącą rolę w ewolucji gatunków.

prawdę mówiąc, astrologia opiera się na mechanizmie; jego szczegółowe badania, a także Ocean wiedzy.

weźmy inny przykład, który pozwoli nam zrozumieć moc astrologii faktycznie ma nad naszym życiem.

jeśli nie rozumiemy mechanizmu, co się dzieje, naprawdę nie ma podstaw, by odrzucić dowody, które wyraźnie widać.

tylko jako przykład, wiemy, że kompas został użyty, aby dowiedzieć się o kierunkach przez tysiąclecia ludzie byli dowody, a nie mechanizm.

i to było w 20-tym wieku, że pole magnetyczne Ziemi został znaleziony.

w ten sam sposób, ma wszelkie powody, że z czasem znaleźć naukowe wyjaśnienie, świadczące o męstwie astrologii, dla świata, aby zobaczyć!

ekspert Junction jest twój one-stop źródło informacji dla Astrologii Wedyjskiej. Randki, Васту konsultacji lub jakichkolwiek zapytań, które mogą być w tylnej części umysłu w odniesieniu do osób prawnych, kariery i relacji, porad ekspertów z naszym dowiedzieli się astrologów pomogą ci zobaczyć pośrednictwem z łatwością i komfortem.

skontaktuj się z nami już dziś<ИМГ СРЦ="http://www.articlesfactory.com/pic/x.gif" ALT="" border="0"/> i tylko Ekspert-Junction

http://punditjunction.com/