Książki, trend-dostrzeganie i ubiegać się o fotel gubernatora

Ok, przyznaję. Ja kalifornijczyka. Żyjemy w krótkich spodenkach, mamy obiad w sok barów i nasza polityka nie co innego, no ale hollywoodzki film. Jeśli potrząsając głową, zastanawiając się, jak ktoś z wąskim politycznej podstawą może być wybrany w stan do 10-tej największej gospodarki na świecie, dołącz do klubu. Co, moi drodzy doświadczonych książki promotorów chyba wszyscy możemy uczyć się od.

Schwarzenegger-to człowiek, który jest dobrze znany w świecie kina, znacznie mniej znany w polityce. Podczas kampanii wyborczej jest starannie unikać rozwiązywania problemów kalifornijczycy chcieli usłyszeć. Ani on kiedyś stanąć na jednej któreś platformy politycznej. Tak, jak on wygra? Odkrył potrzebę i wypełnia go. Z ostatnich wskaźniki kalifornijczycy pozostawiając Golden State w groźnej ilości, rozpaczliwie potrzebowali impuls. zespół

i Schwarzeneggera MEDIA dostrzegły potrzebę i napełnił jego działania bohatera, który obiecał “zakończ” tradycyjnej polityki. Czy wierzysz, że Arnold będzie dobrym gubernatorem, czy nie, trzeba przyznać, że uciekł jeden heck dziwnego kampanii.

podczas gdy większość z nas nie może sobie pozwolić na zespół o Arnoldzie może jeszcze możemy zmienić w naszej propagandzie książki kampanii, co pozwoli odwrócić sytuację na naszą korzyść. To się nazywa trend-споттинг. Wiele ludzie zarabiają na życie trend-споттинг, i można zrobić to samo za pomocą kilku kliknięć w internecie. Spójrz na http://buzz.yahoo.com/ lub http://50.lycos.com/. Chcesz przewidzieć potrzebę i ją wypełnić.

aby wyprzedzić trendy, nasz zespół w autorach usług spędza dużo czasu “ataku mózgu” ostatnie pytania i jak będą one wpływać na różne obszary naszego codziennego życia. Te nowe trendy to jest to, że skupiamy się na jak przygotowujemy i uruchamiamy kampanię.

Jeśli planujesz napisać książkę lub przygotowuje się do pracy na promocji swojej książki, trochę czasu dla nauki trendów w danej dziedzinie wiedzy. Jak te trendy wyglądają dwunastu lub dwudziestu czterech miesięcy? Jak to wpłynie na sprzedaż książki w dół drogi? Na przykład:

w eskapizm: nowe wakacje. Wielu z nas już nie zdążył za dwa tygodnie urlopu. Zamiast tego, możemy wybrać jeden dzień wycieczki i powieści dają nam, że szybko “ucieka”, gdy jest nam to potrzebne. Książka dostarczy mini-wakacje dla czytelników?

co zrobić obniżona inżynier o imieniu Dilbert i trochę zbudował krasnolud-elf postać o imieniu Clay Aiken mają wspólnego? Obaj hitów. Niektórzy nazywają to zemsta nerds. Jak to wpłynie na kolejnej książki? w ostatnim czasie

trend monitoring Wiara popcorn powiedział, że czas staje się bardziej wartościowe niż pieniądze. Ludzie wolą wydawać pieniądze, aby mieć więcej czasu. Efekt? Już w domu dostarczonego towaru, więcej usług konsumpcyjnych. Jak zarezerwować ten trend?

i w końcu… słyszymy coraz więcej o “Politainers” w te dni: animatorzy okazało polityków. Oni poważnych polityków czy przywódców? Jak to wpłynie na przyszłość polityki? Planowanie politycznego romana? George Clooney na prezydenta!

Jeśli twój motyw nie ma Modny kąt, stworzyć. Dowiedzieć się, w jakiej części trendu można złapać i zrobić to. Znowu znaleźć potrzebę i ją wypełnić. Trzymaj przedmiot, książkę lub PR-kampania aktualne, modne i biodra. Oto, co zrobiliśmy z tą historią. Bo kto by pomyślał, że promocja książki i губернаторская wyścig będzie mieć coś wspólnego? w

i szczęśliwy trend-споттинг!

grosz c сансевиери fascynujące
zdarzenie to zostało opublikowane w czerwcu 2000 roku. Po strategicznym kampanii marketingowej ona szybko wstała
na górze Amazon.com do #1 bestseller w San Diego. Jej najnowsza książka: nie więcej odbić. Publikowane Dziś! został wydany w lipcu 2002 roku na entuzjastyczne recenzje. Penny-książka marketingu i specjalista pracy z MEDIAMI. Ona również trenerzy, autorzy projektów, rękopisów i planów marketingowych i daje różnorodność płynąć na PUopartą na i promocja. Aby dowiedzieć się więcej o niej książki lub jej usługi reklamowe, można znaleźć na jej stronie internetowej www.booksbypen.com. Aby zapisać się na niej wolne ezine, wyślij pusty e-mail do: mailto:[email protected]
wszelkie prawa autorskie siä 2004 grosz S. сансевиери fascynujące