Krótka historia blogów

Więc skąd te wszystkie blogi pojawiły się? Jak wyjęli z podziemnego zabawka maniaka podstawowe narzędzie, który dokonał rewolucji w polityce, w dziennikarstwie, marketingu i MEDIÓW?

ja zawsze uważam, że gdy dowiedziałem się o nowej technologii lub sposób zrobić coś online, maniaków już jest (i mówię słowo geek z pełną sympatii i ja też!). Do tego, jak biznes stał się nierozerwalnie związany z komputera, poczty elektronicznej lub internetu, naukowców i genialnych wynalazców byli tam pierwsi, попинать Opony i grać z techniką. Blog nie był wyjątkiem.

wielu z najwcześniejszych dostęp do internetu-maniaków napisał online czasopism o ciekawych linków i punktów widzenia. Jak to było do programu, jak FrontPage i Dreamweaver, wszystko było robione ręcznie – i to był ogromny problem. Za każdym razem, kiedy korzystasz z naszego serwisu, możesz ryzykuje złamanie linków wewnątrz serwisu i zostawiać swoich czytelników, splatającego się z okropnym strona błędu nie znaleziono. W końcu, programiści i projektanci stron internetowych stały się dość to wszystko ręcznie i stworzyli swoje oprogramowanie, aby zautomatyzować proces aktualizacji swoich stronach internetowych czasopism. W ten sposób, blog urodził.

W 1999 roku stronę odwiedziło bloger (http://www.blogger.com/) uruchomiony, oferuje darmowe blogi zawsze i każdemu, co chciał. Bloger podał narzędzie blog za darmo, jak i hosting-miejsca do umieszczenia na blogu. Miliony ludzi z całego świata, zalogować się i zacząć tworzyć własne blogi.

przy dużym rozmowę na świecie. Blogi zmieniły sposób, w jaki naukowcy prowadzą badania, piszą dziennikarze, rodziny podłączyć i polityków pozyskiwania środków. To była tylko kwestia czasu, zanim biznes się obudził i zrozumiał, że siła blogów w celach marketingowych online. Blog jest okazją dla firm i klienta, aby odpowiadać na ogólne podstawy do mówienia o tym, co ich interesuje i się nimi kieruje. To również pozwala im uważnie śledzić, gdzie i w jakich okolicznościach ich produkty, o których mówi się w internecie.
na dzisiaj, blogów wciąż rośnie w szybkim tempie z ponad 400 000 wiadomości dodano dnia 12 000 nowych blogów tworzone są każdego dnia. Miliony ludzi patrzą na blogi się śmiać, że to świetny pomysł, fantastyczny wskazówka lub natychmiastowej analizy. Blogosfera podwaja się co 5 miesięcy, co pozwala każdemu, w dowolnym miejscu, w dowolnym języku, aby zrobić swój ślad w świecie, aby podzielić się swoimi pomysłami, pasją i produktów.

było słowo rok, na rok 2004, zgodnie z Merriam-Webster, słynny wydawca słownika. Rok 2004 był przełomowy dla blogów jak w popularnych formacie MEDIÓW. Teraz widać było, jak miejsce do zbierania dużych odbiorców oddanych czytelników, którzy korzystają z blogów, aby poprawiać, uzupełniać i weryfikować ich wieczorne wiadomości.

mój ulubiony kamień milowy dla blogów, kiedy blogi pojawiły się jako kategoria na pokaz Jeopardy. Wezmę blogów na jedną tys. i, Alex.