Koronawirusy nie postawił Ameryki dostaw zasilania w niebezpieczeństwie

Безымянный

koronawirusy nie postawił Ameryki żywności na ryzyko

Stany Zjednoczone kraj obfitości nawet w chaosie koronawirusy, amerykańscy urzędnicy zdrowia powiedział w ostatni czwartek.

państwa blokady może być utworzony zamieszanie na niektóre towary w sklepach spożywczych, ale łańcuchami dostaw żywności pozostać silnym i półki powinny wkrótce być one uzupełniane, według Franka Yiannas, zastępca komisarza do spraw wyżywienia polityce i reakcji z USA food and drug administration (FDA).

“, że właśnie przeżyli, to sztuczny hype na nagły popyt. Ja to nazywam wynosi 7 wakacji w 1 weekend”na stronie komisarz Yiannas oświadczył podczas briefingu w czwartek.

system dostaw żywności w USA opiera się na “tylko-w-czasie rezerwy, a oni nie byli gotowi na tak nieoczekiwane szczyt popytu”, na stronie – powiedział.

komisarz Yiannas wzywają ludzi trzymać się swoich regularnych zakupowych zachowań podczas odwiedzania sklepu spożywczego.

“nie trzeba oszczędzać,” na stronie – powiedział. “ludzie muszą kupować to, że są one zwykle kupują, tydzień lub 2 produktów i zostaw dla innych.”

wosobiście miałem takie same doświadczenia, podejrzewam, że niektórzy z was mieli. Poszli w sklepie spożywczym, i widziałem kilka półki puste, na stronie” komisarz Yiannas powiedział. “ale na podstawie naszych doświadczeń z przedstawicielami branży, zdajemy sobie sprawę, że to w dużej mierze kwestia bezprecedensowy popyt, nie ma zdolności do produkcji, przetwarzania i dostarczania produktów. Producenci i sprzedawcy tak działają przez całą dobę, aby uzupełnić półki na stronie“.

główne amerykańskie instytucje, jak urząd fda, Ministerstwa rolnictwa, agencji Federalnych, w sytuacjach kryzysowych i Departament bezpieczeństwa wewnętrznego USA (HHS) wszystkie współpraca w zakresie monitoringu żywnościowego łańcucha dostaw i zapisz żywnością płynie w kuchniach restauracji i sklepów półkach.

w zeszłym tygodniu, że wydano tymczasowe przewodnik, który pozwala produktów, przeznaczonych do restauracji, aby być przekazane na spożywcze historii, nawet jeśli produkty nie mają odpowiedniego oznakowania, jak pudełka wartości odżywcze.

dostawa i odbiór własny-to tylko niewielka część restauracji normalny ruch i składniki, przeznaczone dla tych przedsiębiorstw jest “jedzenie u nas na pewno nie chcę znikać,” komisarz Yiannas powiedział.

dodał, że ludzie nie muszą martwić się o umawiających się COVID-19 od ich jedzenia.

wnie ma żadnych dowodów żywności lub opakowanie związane z przekazaniem COVID-19, na stronie” komisarz Yiannas powiedział. “nie jest to wirus jelitowy żywności pochodzenia, jak norowirus lub zapalenie wątroby na stronie.”

wirusów dróg oddechowych, takich jak коронавирусом nie są skłonni dać komórek w płucach, ale nie może wytrzymać kwasu w żołądku, takie jak patogeny żywności pochodzenia, według USA Centra dla kontrola chorób i prewencji (CDC).

to wirus dróg oddechowych.

boisz się, że ludzie mogą używać ściereczek na produktach spożywczych, pochodzących w ich domu, ale częste mycie rąk jest najlepszym sposobem, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby.

są zdrowe weekend zostać w domu!

wyłączone  & nbsp;КДЦ lub koronawirusy, zarządzanie lub żywność lub dostawa lub DX, ryzyko lub sklep i Źródłoi

następujące dwie karty zmienić treść poniżej.
<ИМГ ALT СРЦ="https://secure.gravatar.com/avatar/052c87fc176a815f326a216bf66f29ab?s=80&d=retro&p=g" element srcset="https://secure.gravatar.com/avatar/052c87fc176a815f326a216bf66f29ab?s=160&d=retro&P=2x G" class=" "avatar ""avatar" -80 ceny" height="80" width="80">

Paweł Эбелинг

Paweł Aleksandrowicz Эбелинг, Scrabble, wyróżnia się w różnych dziedzinach wiedzy. Rozpoznawanie analityk w akcje, towary i waluty i autora “Czerwonego Роадмастер technicznego raportu” o nas główne indeksy rynku™, wysoko ceniony, tygodniowego rynku finansowego list, on też filozof, wydawanie wnioski dotyczące szerokiego zakresu tematów w następujących ponad 250 000 kohort. Międzynarodową publiczność, liderów opinii publicznej, liderów biznesu i globalnych organizacji przyznaje Эбелинг jako eksperta.
<ИМГ ALT СРЦ="https://secure.gravatar.com/avatar/052c87fc176a815f326a216bf66f29ab?s=80&d=retro&p=g" element srcset="https://secure.gravatar.com/avatar/052c87fc176a815f326a216bf66f29ab?s=160&d=retro&P=2x G" class=" "avatar ""avatar" -80 ceny" height="80" width="80">

ostatnie wiadomości od Paweł Эбелинг (pokaż wszystkie)

i opublikowana w Sun, 05 kwietnia 2020 11:25:47 +0000