Koniec ponadpartyjności

Безымянный

Prezydent Bush miał wielu krytyków podczas swojego pobytu w biurze. Odszedł z ponurą aprobatą. Republikanie też muszą zrozumieć, dlaczego jego oceny są tak niskie. Jestem zdezorientowany rozbieżności między Demokratów i Republikanów na oceny Barack Obama zatwierdzenia. Cafferty File opisuje lukę. Ocena Obama zatwierdzenia jest z 88% wśród Demokratów i tylko 27% wśród Republikanów.
Teraz nikt nie jest w najmniejszym stopniu zaskoczony, że Demokraci chcą demokratyczni prezydenci i republikanie nie lubią go. Jest to jednak różnica 61%. Żaden prezydent od 40 lat nie ma luki w tej wielkiej między obiema partiami.
Jest kilka rzeczy, które mylą mnie z tym zatwierdzeniem. Przede wszystkim jest kwestia matematyki. Wszystko, co czytałem niedawno prowadzi mnie do przekonania, że ponad 60% ludzi popiera sposób prezydent został potraktowany. Kiedy dodam dwie strony pytane i podzielić przez 2, dostaję tylko 57,5% ocena zatwierdzenia. Albo było więcej Demokratów w korzystnych sondażach, niezależni (nie w sondażach) są w dużej mierze dla prezydenta, ocena prezydenta zatwierdzenia spadła, lub te sondaże są po prostu nie poprawne. Mogę uwierzyć, że jeden z czterech.
Niektórzy politycznie ślepi odrzucili różnicę jako dowód na to, że republikańscy obstrukci, gorzka, niechętna do współpracy z prezydentem itp. Nie sądzę, aby tak było. Prezydent podjął próby skłonienia Republikanów do rozmów na temat budżetu i pakietu stymulacyjnego. Co się stało, że te rachunki zmieniły się po dotarciu do Kongresu i Demokraci wiedzieli, że można w zasadzie zdarzyć, co chcesz.
Myślę, że ten sondaż jest mniej refleksji na temat prezydenta, jak to kongres. Prezydent Bush miał słabe oceny zatwierdzenia w zeszłym roku, ale Demokratycznie kontrolowany Kongres miał jeszcze gorsze oceny. Ludzie mają tendencję do zapominania o tym, i umieścić wszystkie problemy u stóp byłego prezydenta. Ustawy zostały przekazane tak strasznie, z demokratyczną większością zarówno w Izbie, jak i w Senacie.
Teraz, gdy Demokraci kontrolują wszystkie trzy sekcje z prezydencją, wydaje się, że Kongres nie chce już grać uczciwie. faktur, ściśle wzdłuż linii partyjnych. Budżet na 2010 r. w wysokości "3,5 biliona, czyli niezależnie od wyniku końcowego, nieComputer Technology artykuły wygra ani jednego republikańskiego głosowania.
Myślę, że prezydent starał się być inkluzywny i dotrzeć do Republikanów. Kongres pokazał, że różnica między obiema stronami jest i zasadniczo wykastrowane Republikanie, którzy są teraz bezsilni.