Inwestorzy poszukują nieruchomości Sweet Spots

Безымянный

To samo dotyczy nieruchomości. Jeśli mieszkasz w południowej Kalifornii w domu wartości wznoszą się do nieba. Rynek nieruchomości jest gorący!

Jednocześnie istnieje wiele obszarów na Środkowym Zachodzie, gdzie nie ma miejsc pracy, nie ma wzrostu działalności sprzedażowej i nie ma wzrostu cen mieszkań od ponad 5 lat. Jeśli znajdziesz w jednym z tych rynków do inwestowania nieruchomości jest zupełnie inna gra w piłkę.

Oto dobry przykład wybrania sweet-spot … coś, co należy wziąć pod uwagę jako inwestor, inwestując taktykę planowania.

Techniczne Olympic USA jest budowniczym domu. Firma bardzo starannie wybiera obszary, na których budujesz domy. Teraz jesteś na dziesięciu gorących rynkach:

Florida
Texas
Tennessee
Maryland
Pennsylvania
Arizona
Virginia
Colorado
Nevada
Delaware

Generator ten unika szalonych obszarów, takich jak San Diego, Loa Angeles i Boston.

Szukają obszarów, w których zatrudnienie stale rośnie w ciągu ostatnich 5 lub 6 lat, a kiedy po raz drugi nabywcy domów poruszają się po domach w zakresie od 200 000 do 400 000 USD.

Dowiedzieli się, że ci nabywcy są w wieku 30 i 40 lat, mają dzieci i chcą 3 lub 4 sypialnie, od 2800 do 3000 stóp kwadratowych powierzchni mieszkalnej i garaż na dwa samochody.

Tak, byłoby miło, gdybyśmy wszyscy mogli zrobić kilka badań i przenieść się do obszaru, w którym inwestorzy mają największy sukces. Nie denerwuj się. Czas i czas, które naprawdę określone udowodniły, że można zarabiać pieniądze na każdym rynku nieruchomości … słodkie, czy nie.

Jeśli jesteś inwestorem życia na Środkowym Zachodzie USA można nie tylko kupić dowolny czynsz w domu i polegać na jego uznanie do zaoferowania, aby zarobić. Ceny domów nie wzrosną.

Jednak nadal można zarabiać pieniądze w Midwest nieruchomości. Kluczem jest zawsze buy-or-option w cenie co najmniej 30% poniżej wartości rynkowej. Mają mniej miejsca na błędy niż ci, którzy inwestują, gdzie wartości domów rosną z 1% do 3% miesięcznie.

W południowej Kalifornii co tydzień prezentowanych jest co najmniej 5 seminariów inwestycyjnych na rynku nieruchomości. Inwestorzy na wszystkich poziomach umiejętności będą roić się jak szarańcza na każdym metrze kwadratowym podłogi. Konkurencja jest ostra. To nie jest zupełnie jak midwest USA.

Innym kluczem jest "inwestowanie tylko w domy, które ludzie chcą kupić. Dobrym celem jest to, co Techniczne Olympic dokonał sweet-spot … domy w pobliżu 3000 stóp kwadratowych. Łatwiej je wynająć najlepszej klasie najemców,… i będzie sprzedawać szybciej dla najlepszego zysku. W Twojej okolicy do najbardziej poszukiwanych domów może mieć inne cechy, ale masz pomysł

Najważniejsze jest to, że istnieją geograficzne słodkie plamy … i są lokalne słodkie miejsca… również sąsiedztwo sweet-spoty.

Wyprzedź popyt, kup ukierunkowane techniki kreatywne, takie jak opcje leasingu i "obiekt", a zDarmowe przedmiotynajdziesz możliwość inwestowania bez względu na to, gdzie mieszkasz.