Indian Defense Times – Najnowsze na obronę Wiadomości, Polityka, Obrona Tech & Więcej

Безымянный

Indian Defense Times jest dedykowany Indian Defence News stronie internetowej, tutaj znajdziesz faceci najnowsze wydarzenia na indyjskiej obrony, polityki, technologii obronnych, krajowych i międzynarodowych kwestii i wiele innych.

Indian Defense Times to dedykowana strona internetowa Indian Defence News. Oferujemy najnowsze wiadomości na temat armii indyjskiej, marynarki wojennej i sił powietrznych. Indian Defense Paint kompletne dla wszystkich trzech usług indyjskich sił zbrojnych i przynoszą najnowsze wiadomości na temat indian obrony.

IDT nie dostaje najlepszej pracy w branży trawienia wiadomości dnia dla wojskowych i obronnych specjalistów i entuzjastów. Dzięki zrównoważonej mieszance wyselekcjonowanych historii i oryginalnej zawartości, indyjski czas obrony jest siłą w świecie obrony, zapewniając otwarty zasób dla każdego, kto szuka kompleksowego zrozumienia krajobrazu. Oprócz szerokiego zasięgu, indyjski czas obrony fachowo objęte niszowych kwestii obronnych.

Indian Defense Times stara się utrzymać dzień łatwiej utrzymać czytelników o krok przed najnowszymi wydarzeniami w świecie indyjskiej obrony jest dokładny, obiektywny, wiarygodny i kompleksowy sposób.

Nasze raporty obejmują:
*Polityka obronna, polityka i prawodawstwo
*Rozwój i trendy na rynkach światowych
*Nowe produkty, technologie i programy
* Wywiad z Przewodnikiem obrony
*Obrona planów przemysłowych, finansów i rozwoju
*Budżety wojskowe i polityka obronna
*Sprawozdania specjalne dotyczące technologii obroZnajdź artykułynnych, działań regionalnych i kluczowych programów
*Budżety wojskowe i polityka obronna

Jeśli chcesz opublikować swoje artykuły lub chcesz napisać artykuł na naszej stronie internetowej. Prosimy o przesłanie swoich przedmiotów tutaj: Skontaktuj się z nami

Publikujemy Twoje artykuły i dajemy Ci kredyty za twoją pracę.