Ferrari (NYSE:wyścigi) połączenie Europie, Ameryce Północnej zostanie ponownie uruchomiony w lipcu

Ferrari (NYSE:wyścigi) połączenie Europie, Ameryce Północnej zostanie ponownie uruchomiony w lipcui

$rasy

połączenie Ferrari Europa.&& nbsp;Europejskiej serii ponownie swój harmonogram, aby utrzymać tę samą liczbę wyścigów, jak było pierwotnie zaplanowane.

sezon pojawi się w Imola, gdzie nowy 488 wyzwanie Evo wyjdą na tor na Enzo i Dino Ferrari schemat na weekend 4-5 lipca. Następnie połączenie Ferrari będzie przenieść się do Barcelony w Hiszpanii, gdzie rundy 3 i 4 odbędzie się 2 tygodnie później.

w Portimao w Portugalii odbędzie się okrągły 3 na 1 i 2 sierpnia, w przeddzień dni wyścigowe Ferrari w Mugello od 28 do 30. Po tym, można przejść do Ferrari racing dni w Spa-Francorchamps, od 11 do 13 września.

powrót do Włoch, w Misano Adriatico łańcucha 26 i 27 września, będzie to ostatni piknik Przed Finali Mondiali w Abu Zabi od 4 do 7 listopada.

w specjalny protokół będzie stosowany w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich uczestników. Wszystkie wydarzenia odbędą się za zamkniętymi drzwiami, w tym prasy.

organizatorzy nadal ściśle współpracować z władzami lokalnymi i gotowi dostosować środki bezpieczeństwa na zmieniające się okoliczności.

Феррари-arystokrata branży motoryzacyjnej.

Enzo Ferrari kultowy włoski supersamochód producent nadaje się na tytuł według ostatniego marki finance Global 500 w 2019 raporcie, przedstawionym na Światowym forum ekonomicznym w Давоi

HeffX-ЛТН techniczne ogólne perspektywy & nbsp;rasyi jest ogólny indeks z bardzo optymistyczne nastawienie, odporność na zero, i kluczowe wsparcie w 174.16.

nasz ogólny techniczny horyzonty bardzo uparty, tak jak wszystkie wskaźniki są bardzo korzystne, ponieważ zbliża się do swojego rekordowy poziom w 179.21 oznaczone na 18 lutego 2020 roku.

na Ferrari (prognozy:wyścigi w) zakończył środę na 176.19, +4.98 w Nowym Jorku. Po prostu wstydzi się swojego osiągnąć.

promocje w Maranello został podniesiony, aby kupić z ładowni w HSBC.

w “Ferrari” będzie nadal tworzyć wartość w dłuższej perspektywie. Ferrari-to jakość 1-go długoterminowego luksusowe produkty inwestycji, i nazwałem go na go na 200+/udział dłuższej perspektywie, dostosowując go do 200/udział w krótkim okresie (po wirusa) i siding z BAML-kod 230 w dłuższej perspektywie teraz. Promocje teraz jest sektor obronny.

jest zdrowy dzień, nie trać wiary!

wyłączone  & nbsp;488 Evo lub arystokrata, marka lub samochody lub zadanie lub ochronna, eleganckie lub silnik lub Enzo lub Ferrari lub wzrost lub Imola, włoski lub apartament lub Maranello lub Modenie, rasy lub wyścigi lub promocje lub super, handeli

następujące dwie karty zmienić treść poniżej.

 

Paweł Эбелинг

Paweł Aleksandrowicz Эбелинг, Scrabble, wyróżnia się w różnych dziedzinach wiedzy. Analiza uznania w akcje, towary i waluty, i autor “raportu technicznego Czerwony Роадмастер na główne indeksy rynku amerykańskiego, wysoko ceniony, tygodniowego rynku finansowego komentarze. On-filozof, podając wnioski dotyczące szerokiego zakresu tematów w ciągu milionów pokoleń. Międzynarodową publiczność, kształtujących opinię publiczną, liderów biznesu i organizacji międzynarodowych przyznać Эбелинг jako eksperta.  & nbsp; 

ostatnie wiadomości od Paweł Эбелинг (pokaż wszystkie)

w opublikowanym w czwartek, 04 czerwca 2020 12:02:34 +0000