Facebook, Inc.

facebooklogoimg

Facebook, Inc. (NASDAQ: FB) Libra będzie na stałe trafić zyski banków australijskich

Overnight człowiek odpowiedzialny za ustanowienie Facebook Inc (FB) waluty cyfrowej, Libra, dość dużo potwierdzone CNBC telewizji biznesowej, że projekt ma jeden kluczowy cel usługi na razie. 

Podczas wywiadu David Marcus zmalał obawy o wysokim profilu odejściu niektórych oryginalnych partnerów, w tym Visa, PayPal, i innych gigantów technologicznych pochwalić projekt będzie sukces i tak.

Głównym problemem projektu pozostaje opór regulacyjny, w szczególności od ustawodawców zdecydowany chronić Bank Centralny kontroli podaży pieniądza, z dwoma USA senatorów nawet piśmie do Prezesów niektórych pierwotnych członków Libra Association (Visa, MasterCard, Stripe), aby zagrozić im regulacji bicia, jeśli biorą udział w projekcie. 

Powodem rządów i ich zwolennicy banku centralnego chcą Libra browbite jest obawy, że może skończyć się drukowanie lub Tworzenie pieniędzy w sposób banków centralnych zrobić za pomocą zasady ułamkowej rezerwy bankowej.

Jednak Pan Marcus gwarantowane podczas wywiadu, że Libra nigdy nie stworzy pieniędzy.

Zamiast tech guru wielokrotnie jasne Libra będzie głównie służyć jako mechanizm wymiany w celu wyeliminowania zagranicznych transferu i opłat bankowych dla użytkowników, którzy chcą wysyłać pieniądze na całym świecie. Lub dla tych użytkowników po prostu za granicą na wakacjach. 

Na przykład każdy pracownik Blue-Collar chcąc repatriować pieniądze za granicą do swojej rodziny będzie w stanie uniknąć opłat bankowych i Spread naliczane na kurs walutowy, jeśli nadawca i odbiornik zarówno miał darmowy portfel Libra za pośrednictwem kont Facebook. 

Lub wakacje Maker i Facebook użytkownik może kupić Libra w dolarach australijskich przed spędzeniu go w Baht tajski w Tajlandii z minimalnym opłat Libra transakcji. 

Jest to godne uwagi, jak to jest analogiczne do jak Internet wyeliminował koszt dokonywania rozmów telefonicznych za granicą.

Jeśli poszedł za granicą przed 2000 chcesz być oszukany, jeśli chcesz porozmawiać z rodziną z powrotem do domu, ale Internet zmienił.

W tym samym czasie ma rozbił zyski dużych globalnych firm telekomunikacyjnych jak Sprint lub Vodafone. Jeśli nie wierzysz mi spojrzeć na ich wykresy cen akcji. Oni ‘ obaj poszedł nigdzie skoro 2000. 

Jednym z wniosków jest to, że banki są silnie lobbingu regulatorów i polityków w kieszeni, aby blokować Libra, ponieważ może to wyeliminować łatwe źródło zysków dla nich. Tak jak Internet wyeliminował niektóre zyski operatorów komórkowych. 

Libra nie jest poza wyrzuty choć jak wtedy, gdy Pan Marcus zapytał, ile w zakresie opłat Libra przeznaczone do opłat za transakcje wierzę, że powiedział w regionie 25 punktów bazowych dla “banked” użytkowników. Prawie rewolucja.

Podczas gdy wschodzących użytkowników rynku bez rachunków bankowych byłby sproted o wiele więcej w opłatach, aby otrzymać gotówkę z cyfrowych portfeli Libra przez over-the-Counter kupców. 

Inwestorzy parapetów w takich jak Commonwealth Bank of Australia (ASX: CBA), National Australia Bank Ltd (ASX: NAB), Westpac Banking Corp (ASX: WBC) i Australii & New Zealand Banking Group (ASX: ANZ) może chcieć pamiętać o destrukcyjny wzrost cyfrowej Gospodarka ma długą drogę do uruchomienia jeszcze.

Wskaźniki techniczne

Ogólnie rzecz biorąc, stronniczości w cenach jest: w górę.

Rzutowana Górna granica wynosi: 199,18.

Rzutowana Dolna granica wynosi: 181,81.

Prognozowana cena zamknięcia wynosi: 190,49.

Świeczniki

Wystąpiła biała jednostka (ponieważ ceny zamknięto wyżej niż otw
arte). W ciągu ostatnich 10 barów, było 6 białych świec i 4 czarne świece dla netto 2 białe świece. W ciągu ostatnich 50 barów, nie było 23 białe świece i 27 czarnych świec dla sieci 4 czarne świece.

Wystąpił długi dolny cień. Jest to zazwyczaj zwyżkowy sygnał (szczególnie, gdy występuje w pobliżu niskiego poziomu cen, na poziomie wsparcia, lub gdy zabezpieczenie jest oversold).

Wirujący szczyt wystąpił (spinning top to świeca z małym prawdziwym ciałem). Spinning szczyty zidentyfikować sesję, w której jest niewiele akcji cenowych (jak określono przez różnicę między otwartym a Bliskim). Podczas rajdu lub w pobliżu nowych wzwyż, spinning top może być oznaką, że ceny tracą tempo i byki mogą być w tarapatach.

Trzy białe świece wystąpiły w ciągu ostatnich trzech dni. Chociaż te świece nie były wystarczająco duże, aby utworzyć trzy białe żołnierzy, stały górę wzór jest uparty.

Wskaźniki tempa

Momentum jest ogólnym terminem używanym do opisania szybkości, z jaką ceny poruszają się w danym okresie czasu. Generalnie zmiany tempa prowadzą do zmian cen. Ten ekspert pokazuje aktualne wartości czterech popularnych wskaźników tempa.

Oscylator Stochastyczny

Jedną z metod interpretacji Oscylator Stochastyczny szuka wykupienia obszarów (powyżej 80) i oversold obszarów (poniżej 20). Oscylator Stochastyczny jest 91,4374. Jest to przekupione czytanie. Jednak sygnał nie jest generowany, aż oscylator przecina poniżej 80 ostatni sygnał był sprzedać 7 okres (y) temu.

Indeks siły względnej (RSI)

RSI pokazuje wykupienia (powyżej 70) i oversold (poniżej 30) obszarów. Bieżąca wartość RSI jest 62,11. To nie jest topping lub najniższy obszarze. Sygnał kupna lub sprzedaży jest generowany, gdy RSI porusza się poza obszarem wykupienia/wyprzedaży. Ostatni sygnał był sprzedać 67 okres (y) temu.

Indeks kanału towarowego (CCI)

CCI pokazuje wykupienia (powyżej 100) i oversold (poniżej-100) obszarów. Bieżąca wartość CCI wynosi 148. jest to przekupione czytanie. Jednak sygnał nie jest generowany, aż wskaźnik przecina poniżej 100. Ostatni sygnał był kupić 10 okres (y) temu.

Macd

Wskaźnik zbieżność/rozbieżność średnia ruchoma (MACD) daje sygnały, gdy przechodzi przez 9 linii sygnału okresu. Ostatni sygnał był kupić 6 okres (y) temu.

Rex Takasugi – profil TD

FACEBOOK INC zamknięty 0,840 na 190,390. Objętość wynosiła 33% poniżej średniej (neutralnej) i Wstęgi Bollingera były o 11% węższe niż normalnie.

Otwórz High Low Zamknij Volume___
190,300 190,840 188,765 190,390 9 761 548 w
Perspektywy techniczne 
Krótkoterminowe: wykupienia
Termin pośredni: uparty
Długoterminowe: uparty
Średnie kroczące: 10-okres 50-okres 200-okres
Zamknięcie: 183,41 184,09 178,02
Zmienność: 23 30 35
Pojemność: 10 421 836 12 545 958 16 768 279

Krótkoterminowe przedsiębiorcy powinni zwracać szczególną uwagę na kupno/sprzedaż strzałki, podczas gdy pośrednie/długoterminowych przedsiębiorców powinny położyć większy nacisk na wzrostowy lub niedźwiedzi trendu odzwierciedlenie w dolnej wstążki.

Krótki opis

FACEBOOK INC A jest obecnie 6,9% powyżej jego 200-okres średniej ruchomej i jest w trendzie wzrostowym. Zmienność jest nasze wskaźniki głośności odzwierciedlają objętość płynącą do i z FB. O w stosunkowo równym tempie (neutralny). Nasze oscylatory prognozowania trendu są obecnie uparty na FB. O i miał ten perspektywy dla ostatnich 1 okresów.