Eseje kłótliwe

Безымянный

Pisarz, który chce napisać powinien spróbować konfrontacyjny papier, ze źródeł uczonych, które są bezstronne, i używać dość. Dlatego najlepiej jest unikać używania grup nienawiści jako źródła, chociaż można je krótko wykorzystać jako przykład powagi problemu. Talk show należą do tej samej kategorii, ponieważ są one często legalne lub nieprawdziwe.

Chcesz wiedzieć, co o czymś myślisz? Następnie podaj swoją opinię i napisz o swoich opiniach w gazecie. Aby być uczciwym, jednak przekonasz się, że jedną z pierwszych rzeczy, które musisz zrobić, jest ekspert w tej dziedzinie.

Jeśli wybierzesz motyw, upewnij się, że wybierzesz dobrze zdefiniowany, kontrowersyjny. Czytelnik powinien zrozumieć, na czym polega problem i o co chodzi. Problem należy omówić, jak wspomniano powyżej. Po określeniu pracy, należy omówić problem w głębi, tak aby czytelnicy całkowicie zrozumieć problem.

W swoim papierze, należy zająć jasne stanowisko i być jasne. Załóżmy, że Twoi czytelnicy nie zgadzają się z Tobą lub być sceptyczni. Dlatego ważne jest, aby ton był odpowiedni, profesjonalny i godny zaufania. Przewidując zastrzeżenia i ustępstwa, tworzysz zaufanie i pokazujesz swoją dobrą wolę.

przekonywanie osoby o twoim punkcie widzenia nie jest łatwą umiejętnością do zdobycia. Wiele osób może pomyśleć, że jeśli po prostu masz opinię, możesz przekonać innych, aby twoja opinia była skuteczna, a ci ludzie są zawsze zaskoczeni, jeśli inni nie zgadzają się z tobą, ponieważ twoja logika wydaje się poprawna. Ponadto autorzy często zapominają, że ich głównym celem w rozumowaniu jest "wygrać" – huśtawka – aby zaakceptować czytelnika, z twojego punktu widzenia. Łatwo jest wymienić nazwiska, po prostu zignorować pogląd y lub badania innych i niezwykle łatwo zaakceptować tę opinię jako ewangelię, nawet jeśli autor nie zweryfikował swojego założenia w ciągu kilku lat, lub, jak to ma miejsce w przypadku dla wielu młodych autorów, nigdy nie kwestionowane i przekonania odziedziczone po innych.

Dlatego pisanie konfrontacyjnego papieru wymaga, aby być tak pomysłowe, jak to możliwe. Autorzy często muszą zrobić kilka dokładnych badań na ten temat. Po tym, pisarze mogli być do podjęcia jasne stanowisko w sprawie tego, co myślisz, że jest prawo o problemie, zanim zaczniesz pisać swoje argumenty.

Dobry esej kłótliwy wymaga od autorów przedstawienia najbardziej znaczących stwierdzeń, które są w stanie zapytać czytelników o własną wiedzę na ten temat i zacząć wierzyć w to, co autorzy opinie na ten temat. Aby zrobić, autorzy umieścili fakty z twoich badań w eseju kłótliwym, jeZnajdź artykułydnocześnie, że trzeba zacytować, fakty, aby udowodnić uzasadnienie argumentów.