Ekonomia naciskają Kongres, aby zgodzić się na pomoc / Relief / Stimulus Bill Teraz – Live Trading News

#aid #relief #stimulus #Congress #PresidentTrump #virus

$SPY $AAL $DAL

“Komentarze mówcy Pelosi na temat ewentualnej zmiany w rozmowach skłoniły amerykańskie akcje do pare straty. Po spadku aż o 1,2% w piątek, Spadek indeksu S&P 500 został skrócony prawie o połowę po tym, jak mówiła.” – Paul Ebeling

House Speaker Nancy Pelosi wyraził optymizm co do negocjacji z Białym Domem w sprawie nowej pomocy / ulgi / pakiet bodźców, mówiąc, że diagnoza COVID-19 prezydenta Trumpa zmienił ton rozmów, podkreślając powagę chaosu wirusa Chin.

Speaker Pelosi i sekretarz skarbu Mnuchin wymieniane propozycje na pakiet pomocy wirusów czwartek wieczorem i mówił przez telefon piątek po południu przez 65 minut. Rozmowy trwają.

Uderzające optymistyczne notatki był Senackiej większości Lider Mitch McConnell (R-KY), który został odrzucenie propozycji demokratów na 2,2 dolarów planu bodźca i pozostawił większość negocjacji do Białego Domu.

“Myślę, że jesteśmy bliżej uzyskania wyniku”, powiedział Lider McConnell na imprezie piątek w Kentucky.

Speaker Pelosi w liście piątek do House Democrat powiedział, że pozostaje 5 obszarów “znaczący spór” z Białym Domem, które były tematy w jej rozmowy z Mnuchin.

Są to głównie te same kwestie, które stały na drodze do transakcji od tygodni:

finansowanie ubezpieczenia od bezrobocia; pieniądze dla szkół oraz władz państwowych i lokalnych; kwoty ulgi podatkowej na dzieci i ulgi podatkowej;ograniczenia dotyczące wykorzystania pieniędzy z badania; i 44-B luki w zakresie odpowiedniego finansowania uznaniowego.

Demokraci oskarżają Republikanów senackich i Biały Dom o nieuznanie skali szkód, jakie spowodowała pandemia koronawirusowa i jak duże zagrożenie pozostaje.

“Ten rodzaj zmienia dynamikę”, speaker Pelosi powiedział w piątek diagnozy prezydenta Trumpa. “Tutaj widzą rzeczywistość tego, co mówiliśmy przez cały czas.”

Demokraci w Czwartek House przeszedł 2,2 dolarów-pakiet T, w dół od 3,4 dolarów-T plan przeszli w maju, jako ich oferty w ostatnich rozmowach. Sekretarz Mnuchin zaproponował plan 1,6 dolarów-T.

Speaker Pelosi jest pod rosnącą presją ze strony jej swing-district umiarkowanych członków, aby uzyskać umowę szybko, a 18 z nich głosowało przeciwko Demokratycznej czwartek w celu nakłonienia do ponadpartyjnych rozmów.

Liderzy Blue Dog Koalicji przygotowują się do wysłania listu do marszałka wzywając do negocjacji w weekend, aby uzyskać umowę i utrzymać Kongres w mieście.

“Teraz, gdy zarówno Biały Dom, jak i Demokraci w Izbie Reprezentantów przedstawili poważne propozycje, wzywamy was do kontynuowania dyskusji w weekend do czasu osiągnięcia porozumienia” – napisano w liście.

W 1 znak, w jaki sposób presja gospodarcza może mieć wpływ na negocjacje, marszałek Pelosi powiedział w piątek, że będzie wspierać rozszerzenie pomocy dla linii lotniczych albo w ramach szerszego pakietu lub jako samodzielny rachunek. Wcześniej opierała się fragmentarycznemu podejściu do bodźca.

House Majority Leader Steny Hoyer (D-CA) powiedział prawodawców może poruszać się szybko, aby zapewnić pomoc linii lotniczych. Ale Izba udał się na przerwę piątek bez działania na projekt ustawy w celu zapewnienia pomocy. To jeszcze może być podjęta w przyszłym tygodniu, jeśli nie ma obiektów prawodawca.

American Airlines Group Inc (NYSE: AAL) i United Airlines Holdings Inc (NYSE: DAL) poszły do przodu z redukcji zatrudnienia, przycinanie w sumie 32.000 pracowników w czwartek. Obaj przewoźnicy powiedzieli, że odstąpią od zwolnień, jeśli pomoc pojawi się w ciągu najbliższych kilku dni.

Again, speaker Pelosi uwagi na temat ewentualnej zmiany w rozmowach skłoniły zapasów USA do pare traci. Po spadku aż o 1,2% wcześniej w piątek, s&P 500 Index’s decliner został obniżony o prawie 50% po jej wypowiedzi.

“Moim zdaniem zarówno jako starszy ekonomista, jak i biznesmen, Nancy Pelosi musi ustąpić w negocjacjach nad nową ustawą stymulacyjnej. Ona nic nie wie o biznesie i nie zdaje sobie sprawy, czego gospodarka naprawdę potrzebuje. Przede wszystkim ludzie potrzebują pomocy w stawianiu jedzenia na stole i zapewnianiu schronienia swoim rodzinom. Oznacza to, że czynsze muszą być dotowane i musi być więcej ulg hipotecznych.

“Po drugie, problem bezdomnych należy konkretnie rozwiązać. Przekazywanie pieniędzy państwom bez konkretnych żądań wydatków jest stratą pieniędzy, które tylko pogłębiają ich niegospodarność.

“Należy konkretnie zająć się branżami trzecimi, głównymi i krytycznymi, zwłaszcza z przemysłem lotniczym. Najmu 32.000 osób opuścić szeregi zatrudnienia jest niedorzeczne, ale co pelosi opieki dla ona nadal zarabiać niezależnie od ożywienia gospodarczego.

“Po czwarte, należy zająć się pieniędzmi na reformę policji i przekwalifikowanie w celu zmniejszenia napięć na ulicy i zamieszek, aby przywrócić ten kraj do cywilizowanego celu. i listy idzie dalej i na skupienie musi być podejście biznesu ulicy spowodować prawdziwy bodziec biznesu, a jednocześnie adresowanie potrzeb ludzi, które obejmuje również rehabilitacji narkotyków, a nie ulubione, District skierowane domowych projektu.

“Tak, Pani Pelosi, “w dużej mierze symboliczne” COVID-19 ustawy ulgi nie jest odpowiedź. Musisz odłożyć na bok rok wyborczy i poszukać odpowiedzi na ulgi gospodarcze i bodźce – oba te elementy wydają się być tylko powierzchownie uwzględnione w waszym obecnym wniosku. To nie 2,2 bilionów dolarów, że jestem zaniepokojony, który sam w sobie tylko karmi deficytu, ale jakość i odpowiedzialność wydatków, które mnie dotyczą. Instytucje finansowe nie zawsze mogą tuczyć swoje portfele na koszt swoich klientów.

“Gdzie są ich wkład do naszego odzysku?

“Być może orzeźwiającym początkiem byłoby przerwanie trasy o wartości 2,2 bln USD w dół elementu zamówienia według elementu zamówienia i wyjaśnienie celu plus uzasadnienie każdego elementu zamówienia, tak jak robimy to w biznesie. Nazywamy to uzasadnieniem budżetu i przewidywanym efektem, tak jak robimy to w biznesie w przedstawianiu definable business plans, a nie osobistych list polityków do samodzielnego głosowania”, mówi Bruce WD Barren, prezes EMCO / Hanover Group, międzynarodowego eksperta korporacyjnego średniego rynku.

Mieć zdrowy weekend, Zachowaj wiarę!

 

AAL, pomoc /ulga/bodziec, linie lotnicze, kongres, dal, Demokraci, pieniądze, Munchin, Pelosi, prezydent Trump, Republikanie, SZPIEG, zapasy, wirus