Dr Vista – online-zaświadczenie lekarskie usługi, aby pomóc pacjentom natychmiast

Безымянный

doktor Vista jest online dostawca usług opieki zdrowotnej oferuje drugą opinię dla szerokiej gamy typowych chorób przez prywatne konsultacje z Radą biegłych lekarzy w przystępnych cenach.

pacjenci proszeni są o ich medyczny pytanie, lekarze, lekarz Vista będzie czasu, aby zrozumieć pacjenta i objawy, i zaoferować swoją opinię, aby pomóc im pokonać swoją chorobę, omawiając wszystkie możliwe metody leczenia. DoctorVista zachować wszystkie transakcje i medycznymi dyskusji z pacjentami poufne.

DoctorVista oferuje dwa rodzaje medycznych usług doradczych, poproś lekarza i na żywo wideo czat z dr. Pacjenci mogą zasięgnąć natychmiastowej porady lekarskiej od znanych specjalistów w zaciszu swojego domu lub biura. Istnieje możliwość pobrać medycznych raporty diagnostyczne dla lekarzy, aby dokładnie ocenić sytuację i zaproponować optymalne opcje leczenia.

wprowadzenie czatu lub poprosić lekarza w DoctorVista łatwo powiedzieć:

różne zdrowie narzędzia jak objaw Checker i kalkulator BMI i w DoctorVista samodzielnie diagnozować pacjenta samodzielnie do konsultacji z lekarzem.