Dow Jones Industrial Average (. DJI) – Chiny i małe litery ołowiu nazwy

Безымянный

Dow Jones Industrial Average (. DJI) – Chiny wrażliwe nazwy przewodzą

Nowy coronavirus z Chin jest nadal problemem. I jest coraz gorzej, a nie lepiej. Jednak zapasy trzymał się skromne zyski wtorek z Dow Jones Industrial Average wspierane przez wiele kursów wrażliwych na Chiny.

W innych wiadomościach dzisiaj, Przewodniczący Rezerwy Federalnej Jerome Powell zeznawał przed Komisją Izby (będzie przed Senatem jutro), zauważając, że gospodarka USA pozostaje mocno uziemiony. Zgodnie z przewidywaniami, Powell nie jest jawny komentarz do planów banku centralnego stóp procentowych w tym roku.

Patrząc na Dow dzisiaj, w pobliżu Verizon (NYSE: VZ), który został ukąszony po sędzia W Nowym Jorku podpisał się na Sprint (NYSE: S) i T-Mobile (NASDAQ: TMUS), aby zakończyć ich połączenie, co prowadzi do stworzenia kraju numer trzy operatora komórkowego.

Bądź ostrożny tutaj

Jak często mówiono, w styczniu sektor energetyczny był lochą. W rzeczywistości był to tylko jeden z 11 sektorów reprezentowanych w S&P 500, notowanych w zeszłym miesiącu niżej.

Ostatnio komponenty Dow Exxon Mobil (NYSE: XOM) i Chevron (NYSE:CVX) ustabilizowały się. Obaj byli wśród zwycięzców Dow dziś i Chevron, ponad 4% w zeszłym tygodniu. Tak, wskazuje wartość, która miała w patchu energetycznym, ale opinie są przygnębione, z jakiegoś powodu. Inwestorzy chcą poczekać na trochę “pokaż mi” z Exxon i Chevron przed pośpiechu w.

Dolnej linii na Dow Jones Today

Zwykle jestem fanem idei, że historia nie zawsze się powtarza, ale często rymuje. Mam nadzieję, że okaże się to w przypadku wirusa Corona.

“Czego możemy się nauczyć z ostatnich globalnych ognisk choroby? Wzrost gospodarczy i rynki zareagowały w przeszłości w kształcie litery V”, powiedział BlackRock w niedawnej nocie. “Chwilowe uderzenie w wyniki gospodarcze działalności w szali popytu, które ostatecznie pomaga napędzać ożywienie działalności gospodarczej. Ożywienie to jest zwykle zarządzanie handlu detalicznego i produkcji, ponieważ utracone przychody są trudniejsze do czerpania w branży usługowej (pomyśl o turystyce).”

Dla tych, którzy szukają innego handlu zarobków na Dow, Raporty Cisco po zamknięciu jutro i mówiąc oczekiwania są letnie najlepsze, może być niedopowiedzenie.

Dane techniczne

Ogólnie rzecz biorąc, ceny stronniczości: na szczyt.

Przewidywany górny limit: 30 053,77.

Przewidywana dolna bariera: 28 858,46.

Prognozowana cena zamknięcia: 29 456,12.

Dow Jones Industrial Average (. DJI) – Chiny i małe litery ołowiu nazwy

Świecznik

Wystąpiła czarna treść (ponieważ ceny zamknęły się niżej niż otworzyłeś).
W ciągu ostatnich 10 barów było 5 białych świec i 5 czarnych świec. W ciągu ostatnich 50 barów było 30 białych świec i 20 czarnych świec na siatkę 10 białych świec.

Żyroskop, ma miejsce (Gyro jest świeca z małym prawdziwym ciałem). Kreisel zidentyfikować sesję, w której jest niewiele akcji cenowych (zdefiniowane przez różnicę między otwarcia i zamknięcia). Podczas rajdu lub w pobliżu nowych wysokościach, żyroskop, może to być znak, że ceny tracą tempo i policje mogą dostać się do kłopotów.

Tempa

Dynamika jest wspólnym terminem używanym do opisania szybkości, z jaką ceny poruszają się w pewnym okresie czasu. Generalnie zmiany w dynamice prowadzą do zmian cen. Ten ekspert pokazuje aktualne wartości czterech popularnych wskaźników tempa.

Oscylator Stochastyczny

Metoda interpretacji oscylatora stochastycznego jest w poszukiwaniu obszarów wykupienia (ponad 80) i oversold obszarów (poniżej 20). Oscylator stochastyczny wynosi 80,7441. Jest to wykupienia czytać. Jednak sygnał nie jest generowany, dopóki oscylator nie przekroczy poniżej 80 Ostatni sygnał był sygnałem sprzedaży, 2 czas (s) zgłaszane.

Indeks siły względnej (RSI)

RSI pokazuje wykupienia (ponad 70) i oversold (poniżej 30) obszarów. Bieżąca wartość RSI 59.59. To nie jest topping-out lub obszar pomysłowości gleby. Sygnał kupna lub sprzedaży jest generowany, gdy RSI porusza się z obszaru wykupienia/wyprzedaży. Ostatnim sygnałem był sygnał sprzedaży 17 punktów(-ów) zgłoszonych.

Indeks kanału towarowego (CCI)

CCI pokazuje wykupienia (ponad 100) i oversold (tutaj-100) obszarów. Bieżąca wartość wit wynosi 93. To nie jest topping-out lub obszar pomysłowości gleby. Ostatnim sygnałem był sygnał sprzedaży 0 czas (s) zgłaszane.

Macd

Wskaźnik zbieżność/rozbieżność średnia ruchoma (MACD) daje sygnały, gdy przechodzi przez 9 okres sygnału sterującego. Ostatnim sygnałem był zakup 5 czas (s) zgłaszane.

Rex Takasugi-profil TD

DJ INDU AVERG Zamknięte -128.109 w 29,423.311. Objętość była powyżej średniej (neutralnej) na poziomie 12%, a bollingera była o 27% szersza niż normalnie.

Otwórz High Low Zamknij Volume___
29,436.02929,535.40029,345.93029,423.311 294,363,040
Perspektywy techniczne 
krótkoterminowe: wykupienia
Termin pośredni: uparty
długoterminowe: Uparty
Średnie kroczące: 10-okres 50-okres 200-okres
Zamknięcie: 29 076,45 28 654,25 27 141,09
Zmienność: 21 13 15
Objętość: 307 044 448 276 844 736 266 414 528

Krótkoterminowe przedsiębiorcy powinni zwracać większą uwagę na kupna/sprzedaży strzałki, podczas gdy między-/Long-Term termin powinien zapłacić więcej wartości wzrostowe lub niedźwiedzi trendu, który znajduje się w dolnym gangu.

Krótki opis

DJ INDU AVERG jest obecnie 8,4% powyżej 200-okresowej średniej kroczącej i jest w trendzie wzrostowym. Zmienność jest wysoka w porównaniu ze średnią zmiennością w ciągu ostatnich 10 okresów. Nasze wskaźniki wolumenu wolumenu płynie do i z . DJI stosunkowo równe tempo (neutralne). Nasze oscylatory prognozy trendów są obecnie uparty na . DJI i mają tę perspektywę na ostatnie 2 okresy.