Bajki Hollywood I Polityki

Безымянный

Z nieoczekiwanym oświadczeniem

Na Arnolda Schwarzeneggera, że szukał Kalifornijskiego gubernatorstwa przywodziła na myśl wiele razy hollywood działacze byli zaangażowani w politykę. Oto kilka anegdot: zkiedy aktorzy po raz pierwszy przyjechał do Hollywood, tam były znaki naprzeciwko hotele i apartamenty, powiedział, że, Żadnych psów i aktorów, zwierząt, z wykonawcami niestety narzekał, że nie dostaje główną rolę. Niepewnie zawodu odbyła się w politycznych kampaniach. Kiedy Ronald Reagan z powodzeniem ubiegał się o stanowisko gubernatora Kalifornii w 1966 roku jeden z najbardziej jałowych taktyki jego opozycji był telewizyjny film promocyjny z udziałem Gene Kelly, stwierdzając:” jestem w kinie zagrał hazardzistę, gracza w baseball, i mogłem grać gubernator, ale nie chcesz, aby aktor naprawdę był gubernator nie można?”

W Ronald Reagan w swoim czasie był taki liberalny demokrata jest zachęcanie znajomych do białości ze swoimi poglądami. Pewnego dnia w latach trzydziestych on wiózł kolegę z pracy do domu, skarży się “nowego kursu” prezydenta Roosevelta. Reagan, który był obok problematycznym wzrokiem i niestabilnej kierowca w najlepszym razie, wydawało się, nie zwracając uwagi na warunki drogowe. “Ronnie, ostrożnie, samochód!” przyjaciel krzyknął. Brakuje WYPADKU włosy, Reagan kontynuował:” kierowcy ciężarówek, że nowy kurs pomoże!”

Na przykład, były prezydent USA Ronald Reagan, Walt Disney twierdził, że Roosevelt nowego sprzedawcy do uderzenia paskudny pracownika w swoim studio zmusił go, aby skręcić w prawo. Choć aktywnie prowadził kampanię na kandydatów partii Republikańskiej twórcy kreskówki utrzymywali przyjazne stosunki z drugą stroną. Walt lubił dawać osobiste wycieczki do Disneylandu, i nie podobało mi się, że były prezydent Harry Truman jako swojej oceny, nawet wtedy, gdy jego towarzysze Миссурийца nie chciał jeździć na Dumbo: zbyt wiele Republikańskiego symbolikę.

Jeszcze mogul, Louis B. Mayer założyciel MGM był zagorzałym republikaninem całe swoje życie. Meyer nigdy nie czułam Franklin Roosevelt bić jego przyjaciel Herbert Hoover, ale przyjął zaproszenie spotkać prezydenta-demokraty w Biały dom w 1933 roku. Zaraz po przybyciu w gabinecie Owalnym Meyer zdziwił Roosevelt, wyciągnął zegarek z pod jego płaszcz i stawiając go na biurko prezydenta. “Co to, panie Meyer?” “Przepraszam, Panie Prezydencie. Słyszałem, masz możliwość mieć mężczyznę w kieszeni po 18 min”. Macha swoim długim ustnikiem Roosevelt odrzucił głowę i roześmiał się, a następnie zaczął rozmawiać z zarządem film . Był zaskoczony, gdy przez siedemnaście minut magnat wstał, chwycił zegarek i wyszedł z pokoju.

Jeszcze jedna trudne spotkanie dla administracji Roosevelta był z Shirley Temple. W nadziei na uzyskanie ludzi od Wielkiego Kryzysu prezydent był нонстоп w chwale filmy dziewczynka mówi, że amerykanie muszą zapomnieć o swoich problemach, płacąc za niego piętnaście centów, aby zobaczyć “uśmiech małej dziewczynki”. Jak Franklin i Eleanor Roosevelt lubię zaprosili mała Shirley i jej rodzicami do nich w gości w ich prywatnej posiadłości w Hyde parku w Nowym Jorku. W limuzynie uzyskała mieszane wiadomości od jej konserwatywnych rodziców. Z jednej strony byli szczęśliwi, że mogli spotkać się z prezydentem i jego żoną, ale także nienawidzili ich w dużej państwowej polityce. Po ich przybyciu pani Roosevelt uprzejmie zapytała Shirley, jeśli chciałaby coś na grilla. “O, to by było świetnie” – odpowiedział dziecko-gwiazda. Jak Eleanor poszła z powrotem, niegrzeczny Shirley wyjął procy, sprawdzone, aby upewnić się, że nikt nie patrzył na to, co robiła, i przybity pierwszej damy z tyłu. Secret service сбегались na dźwięk jej krzyk, spojrzał wokół ewentualnych intruzów, ale nigdy nie myślałem o poszukiwaniu anielskie gwiazdę, która umiejętnie ukrył broń. Obiad minął miło i świątynie wróciliśmy do hotelu. Tylko wtedy świątynia Gertrude powiedziała swojej córce, że sz.e widziałem jej złośliwości, i uzyskała policzek.

Wiele hollywood działacze wolą innym mówić za nich. Kiedy Marlon Brando zdobył Oscara za “ojca Chrzestnego” (1972) jest w szoku naród, wysyłając rodowity amerykanin o imieniu Sacheen Littlefeather na swoim miejscu, użyła międzynarodową platformę wygrać Oscara, aby wysadzić w USA leczenie jej ludzi( okazało, była w rzeczywistości oszust, w rzeczywistości była zawodową aktorką o imieniu Maria Cruz). Było wiele telefonów od MEDIÓW za Brando, aby wyjść i przedstawić swoje poglądy sam