Apple Inc. (NASDAQ: AAPL)

appleopin

Każdy, kto był sceptyczny wobec Apple (NASDAQ: AAPL) wyglądała głupio. Cena akcji Apple teraz siedzi tuż za cały czas wysoki. I Apple Stock jest teraz szyi i szyi z Microsoft (NASDAQ: MSFT) na tytuł najbardziej wartościowej firmy na świecie.

I obejmują siebie wśród tych głupich sceptyków. Napisałem jak niedawno, że “bilionów dolarów Klątwa” będzie trzymać na Apple Stock. Wyraźnie, że nie było w przypadku: cena akcji Apple busted przez opór wobec jego ostatnich wzwyż.

To powiedziawszy, nie jestem gotowy, aby zmienić moją melodię jeszcze, zwłaszcza z wyników fiskalnych firmy Apple Q4 z powodu być zgłaszane na 30 października. Nadal jestem sceptyczny, że firmy Pivot do usług, poparte tak wielu byków, zwiększy swoje zyski. przychody z iPhone’a mogą nadal maleć, tworząc znaczny wiatr na zapas Apple. Oczekiwania rosną przed zarobków Apple, a czas AAPL poszedł od patrząc tanio do potencjalnie drogie w kontekście jego niedawnego wzrostu.

Znowu, Ive ‘ był przestępstwo przed około jabłko zapas, razem z każdy inny który ‘ zakwestionował jabłko ‘ zdolność nabywania rosnąć. Ale, szczególnie przed zarobków firmy, zastanawiam się, jak wielu sceptyków jak ja są nadal na boku na Apple Stock.

AAPL cena akcji Hits All-czas highs

To prawie trudne do zapamiętania w tym momencie, ale mniej niż rok temu Apple Stock obrocie poniżej $150. Stracił $56 000 000 000 w kapitalizacji rynkowej w ciągu jednego dnia po jego “największy Miss w latach”. Firma obniżyła swoje wskazówki dochodowe, głównie ze względu na niższe sprzedaży iPhone w Chinach.

Wyprzedaż, z perspektywy czasu, zaproponował jedną z najlepszych możliwości zakupu na rynku. AAPL cena akcji wzrosła 65% od tego czasu. Zyski zostały dodane ponad $400 000 000 000 do kapitalizacji rynkowej Apple Stock.

Co ciekawe o zyski, jednak jest to, że wyniki firmy niekoniecznie wydają się wszystko, co znacznie lepiej. Jego dochody i zyski w Chinach, według danych z 10-Q firmy, są w dół 20% rok do roku przez pierwsze trzy czwarte FY19. Jego dochody z Iphone’ów spadły o 15% w tym samym okresie.

Jej wyniki były jednak nieznacznie lepsze od niedawna. Jego sprzedaż w Chinach spadła tylko 4% w Q3, i iPhone trendy przychodów poprawiły się również.

Ale wyniki są prawie dobre. I ceny akcji Apple w pobliżu wszystkich czasów wzloty dwa tygodnie przed jego zarobków, oczekiwania wyraźnie rosną. Firma badawcza Wedbush w zeszłym tygodniu napisał, że postęp w kierunku USA-Chiny umowy handlowej może być potencjalnym katalizatorem dla Apple Stock. Credit Suisse w tym tygodniu powiedział, że było bardziej pewni popytu na iPhone 11.

Wskaźniki techniczne

Ogólnie rzecz biorąc, stronniczości w cenach jest: w górę.

Uwaga: ten wykres pokazuje akcję ceny nadzwyczajnej do góry nogami.

Nawiasem mówiąc, ceny są podatne na korektę w kierunku 214,78.

Rzutowana Górna granica wynosi: 246,36.

Rzutowana Dolna granica wynosi: 225,65.

Prognozowana cena zamknięcia wynosi: 236,00.

Świeczniki

Wystąpiła biała jednostka (ponieważ ceny zamknięto wyżej niż otw
arte). W ciągu ostatnich 10 barów, było 7 białych świec i 2 czarne świece do sieci 5 białych świec. W ciągu ostatnich 50 barów, nie było 24 białe świece i 25 czarnych świec dla sieci 1 czarne świece.

Wirujący szczyt wystąpił (spinning top to świeca z małym prawdziwym ciałem). Spinning szczyty zidentyfikować sesję, w której jest niewiele akcji cenowych (jak określono przez różnicę między otwartym a Bliskim). Podczas rajdu lub w pobliżu nowych wzwyż, spinning top może być oznaką, że ceny tracą tempo i byki mogą być w tarapatach.

Wskaźniki tempa

Momentum jest ogólnym terminem używanym do opisania szybkości, z jaką ceny poruszają się w danym okresie czasu. Generalnie zmiany tempa prowadzą do zmian cen. Ten ekspert pokazuje aktualne wartości czterech popularnych wskaźników tempa.

Oscylator Stochastyczny

Jedną z metod interpretacji Oscylator Stochastyczny szuka wykupienia obszarów (powyżej 80) i oversold obszarów (poniżej 20). Oscylator Stochastyczny jest 67,6468. To nie jest wykupienia lub oversold czytania. Ostatni sygnał był sprzedać 1 okres (y) temu.

Indeks siły względnej (RSI)

RSI pokazuje wykupienia (powyżej 70) i oversold (poniżej 30) obszarów. Bieżąca wartość RSI jest 67,09. To nie jest topping lub najniższy obszarze. Sygnał kupna lub sprzedaży jest generowany, gdy RSI porusza się poza obszarem wykupienia/wyprzedaży. Ostatni sygnał był kupić 95 okres (y) temu.

Indeks kanału towarowego (CCI)

CCI pokazuje wykupienia (powyżej 100) i oversold (poniżej-100) obszarów. Bieżąca wartość WIK jest 86. To nie jest topping lub najniższy obszarze. Ostatni sygnał był sprzedać 1 okres (y) temu.

Macd

Wskaźnik zbieżność/rozbieżność średnia ruchoma (MACD) daje sygnały, gdy przechodzi przez 9 linii sygnału okresu. Ostatni sygnał był zakup 8 okres (y) temu.

Rex Takasugi – profil TD

Firma APPLE INC zamknęła 0,910 na 235,280. Objętość wynosiła 35% poniżej średniej (neutralnej) i Wstęgi Bollingera były 34% szersze niż normalnie.

Otwórz High Low Zamknij Volume___
235,090 236,150 233,520 235,280 17 272 896 w
Perspektywy techniczne 
Krótkoterminowe: wykupienia
Termin pośredni: uparty
Długoterminowe: uparty
Średnie kroczące: 10-okres 50-okres 200-okres
Zamknięcie: 231,26 216,88 194,15
Zmienność: 24 31 34
Pojemność: 26 892 370 27 713 856 28 757 434

Krótkoterminowe przedsiębiorcy powinni zwracać szczególną uwagę na kupno/sprzedaż strzałki, podczas gdy pośrednie/długoterminowych przedsiębiorców powinny położyć większy nacisk na wzrostowy lub niedźwiedzi trendu odzwierciedlenie w dolnej wstążki.

Krótki opis

APPLE INC jest obecnie 21,2% powyżej jego 200-okres średniej ruchomej i jest w trendzie wzrostowym. Zmienność jest stosunkowo normalna w porównaniu ze średnią zmiennością w ciągu ostatnich 10 okresów. Nasze wskaźniki głośności odzwierciedlają objętość płynącą do i z AAPL. O w stosunkowo równym tempie (neutralny). Nasze oscylatory prognozowania trendu są obecnie uparty na AAPL. O i miał ten perspektywy dla ostatnich 41 okresów.