Niska ilość udziałów

volumeactions

Niski poziom zapasów może sprawić, że handel jest opłacalny. Z tego powodu lepiej jest utrzymać te zapasy, niezależnie od tego, jak wygląda obiekt.

Niski poziom zapasów może sprawić, że handel jest opłacalny. Z tego powodu lepiej jest utrzymać te zapasy, niezależnie od tego, jak wygląda obiekt.

należy zbadać przy każdym umieszczeniu transakcji. Co zespół robi to powiedzieć dokładnie, ile był przedmiotem obrotu z konkretnej wymiany w ciągu dnia. Każda liczba liczy się jako 2 transakcje jest jeden do zakupu i jeden do sprzedaży. Więc jeśli objętość jest 10 000 000 mówi się, że sprzedawane 10 000 000 i 10 000 000 ludzie kupili dzień.

Bardzo ważne jest, aby wyglądać objętość, bo jeśli objętość jest zbyt niska, może to być problematyczne, jeśli zamierzasz handlować pieniędzmi.

Pierwszy problem małej ilości zapasów daje wstawanie i obecnie. Jeśli są tylko 40 000 oferty w danym dniu, może się okazać, że bardzo trudno dostać, zwłaszcza w cenie, którą chcesz.

Drugi problem jest podobny, jeśli obóz odwraca się przeciwko Tobie, może to być trudne do wydostać. Spadek cen na magazyn o niskiej objętości może być dużo sprzedawców, którzy nie korzystają z kupujących wokół. Z czasem wydostać się można dostać straty tak daleko poniżej oryginalnych przystanków, chcesz być zraniony.

Ostatni sposób, w jaki akcje niskiego wolumenu pracują przeciwko Tobie, to sam fakt, że nie możesz mieć głośności, aby Ci pomóc. Zwykle można regulować głośność, aby określić siłę akcji cenowej. Duża objętość na dzień oznacza, że czas może pójść dalej w krótkim okresie czasu.

Gdy głośność jest niska, aby rozpocząć, ale to sprawia, że trudniej stwierdzić, gdzie jest duża objętość i niskiej głośności. Nikt nie jest handel na giełdzie tak.

Więc, co jest dobre objętości? Każdy przedsiębiorca ma inną opinię, ale myślę, że powinieneś być w stanie znaleźć czas, który jest handel co najmniej 1 000 000 akcji dziennie. To powinno pozwolić, aby poruszać się i obecnie dość łatwo.

Ponieważ Twoje konto staje się większe i większe, możesz chcieć przesunąć pasek w górę. Handluj tylko akcjami, z coraz większą objętością. Pamiętaj, Zachowaj głośność na uwadze następnym razem, gdy handluje zapasów.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wolumenów handlowych, odwiedź http://www.stocks-simplified.com/volume.html